Doğalgaz Tesisat Resimleri

Doğalgaz Tesisat Resimleri, gaz projelerinde kullanılan montaj resimleri ve sembolleri konusunda bilgi ve beceriler kazandıracaktır. Meslek resim, bütün teknik elemanların görsel anlatım yapabilmesi için kullandığı bir iletişim aracıdır. Herhangi bir alan veya meslekle ilgili resimlerin, aynı alanda hizmet veren tüm çalışanlar tarafından anlaşılabilmesi için bazı kural ve standart sembollere ihtiyaç vardır. Meslek resim bu kural ve sembol standartlarını içeren bir bütündür.

Meslek resim teknik elemanlar arasında konuşulan bir dildir. Sizde bu dilde konuşmayı, yayınlar ve hazır çizimler ile öğrenebileceksiniz.

Autocad Formatında Doğalgaz İç Tesisat Resimleri
Açıklamaİndirme Linki
Doğalgaz Tesisat Resimleri.dwgDoğalgaz Tesisat Resimleriİndir

Autocad dosyası içeriği; Bağlantı detayları, sayaç detayları, borulama ve gömlekleme detayları,işaret ve semboller, standart tablosu, proje düzeltme tablosu ve dikkat edilecek hususlar başta olmak üzere bir çok teknik detay bulunmaktadır.

Diğer bir tarafta ise tablo ve çeşitli teknik çizimlerin bulunduğu yayınlara göz atalım.

Doğalgaz İç Tesisat Resimleri 3 farklı yayın olarak Megep tarafından hazırlanmış olup, Milli Eğitim Bakanlığınca ücretsiz olarak verilmiştir. Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı başlığı altında yayınlanmaktadır.

Bu yayın, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve öğretim programlarında yer alan yeterlikleri kazandırmaya yönelik olarak öğrencilere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış bireysel öğrenme materyalidir.

Doğalgaz Tesisat Resimleri – 1

Do%C4%9Fal%20Gaz%20Tesisat%20Resimleri

Doğalgaz Tesisat Resimleri – 2

Do%C4%9Fal%20Gaz%20%C4%B0%C3%A7%20Tesisat%20Resim-1

Doğalgaz Tesisat Resimleri – 3

Do%C4%9Fal%20Gaz%20%C4%B0%C3%A7%20Tesisat%20Resim-2

Doğalgaz Tesisat Resimleri

Doğalgaz bina bağlantı hattı, doğalgaz servis kutusu ve doğalgaz bina içi tesisat konularına da göz atarak doğalgaz tesisatını pekiştirebilirsiniz.

Kaynak: Megep, Mesleki ve Teknik Eğitim Programlar ve Öğretim Materyalleri, megep.meb.gov.tr

İlgili Yazılar

1 Yorum

Teşekkür ederim. iyi Çalışmalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın