Baymak E.Sybox Hidrofor, Yüksek Performansı ve Sessizliğiyle Dikkat Çekiyor

Alanında dünyanın en gelişmiş sistemine sahip, IF Ödüllü E.sybox, minimum enerji tüketimiyle maksimum verimlilik sağlıyor.

Ergonomik tasarımı ile yer kaplamayan ve pazarda kategorinin tek ürünü olan E.sybox hidroforun en önemli özelliklerinden biri ise fısıltı kadar sessiz çalışması.

Ergonomik hidrofor sistemi E.sybox, özgün kompakt İtalyan tasarımıyla yer tasarrufu sağlarken, minimum enerji tüketimiyle maksimum verimlilik elde ediyor. DAB güvencesiyle üretilen ve dünyanın farklı ülkelerinde büyük projelerin tercihi olan E.sybox, Baymak çatısı altında Türkiye’de her geçen gün yaygınlığını arttırıyor.

E.sybox Hidrofor

Klasik hidroforların aksine kullanım ve tüketici ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan E.sybox, su soğutmalı bir pompaya ve entegre frekans invertörüne sahiptir. Cihaz suyun donup hidrofora zarar vermesini önlemek için sıcaklık sensörü ile donatılmıştır.

İçindeki su sıcaklığı 5 °C derecenin altına düştüğü anda pompayı düşük devirde çalıştırarak içindeki suyun donmasını engeller. Dahili akış sensörü ise susuz çalışmaya karşı korur.

E.sybox Hidrofor Özellikleri

Fısıltı kadar sessiz

E sybox hidroforların yeni, su soğutmalı motoru korozyona karşı dayanıklı ve soğutucu fana ihtiyaç duymaz. Bu özelliğiyle eski tarz hidroforlara göre daha az gürültü kirliliği yaratır.

Standart kullanımda 45 dB gibi çok düşük ses seviyesine sahip olan E.sybox, kazan dairelerine yapılan ses yalıtımı maliyetini de ortadan kaldırıyor.

En iyi tasarım ödülünün sahibi

E.sybox, çevreye etkisi, ergonomik tasarımı ve işlevselliğiyle eski tarz hidrofor sistemleriyle karşılaştırıldığında boyut olarak en az yüzde 30 yer tasarrufu sağlar.

Ergonomik tasarımı ile montaj yapılacak yerin durumuna göre tesisata yatay ve dikey olarak bağlanabilen E.sybox’ın bir diğer özelliği ise duvara asılabilmesi. Tüm bu özellikleriyle benzerlerinden ayrılan E.sybox,  tasarım alanında dünyanın en prestijli ödül kuruluşu olan IF Desing tarafından verilen en iyi tasarım ödülünün de sahibidir (2013).

Montajı ve bakımı kolay

Tasarlanırken montaj ve bakım kolaylığı ile tüketici konforunun ön planda tutulduğu E.sybox, sisteme entegre bir şekilde 2 Litrelik genleşme tankını içerisinde barındırdığından ek bir ürüne ihtiyaç duymaz.

Genleşme tankının eski tarz hidrofor sistemlerine göre bir başka avantajı da bakım gerektirmemesi.

Her bir parçanın maksimum verim hedefiyle geliştirildiği inverter teknolojisi ile donatılmış, entegre elektronik sistemi sahip E sybox, bu sayede su ihtiyacına göre devreye giriyor.

E sybox ile su kullanımı başladığında su basıncında ani yükselme ve düşüşler olmamasının yanı sıra ayarlanan basınç, kullanımı artsa da azalsa da aynı düzeyde kalıyor.

Böylece tesisatta ani basınç yükselmesinden dolayı ses ve vuruntu olmadığından her seferinde düşük devirle devreye girerek daha az enerji harcıyor, sürekli yüksek devirde dönmediğinden mekanik ömrü de uzuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın