NEFFES Antiviral Hava Temizleme Cihazı

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form’un yarım asrı aşan mühendislik tecrübesi ve AR-GE’ye verdiği önemle yerli olarak ürettiği NEFFES Antiviral Hava Temizleme Cihazı, yurtdışından büyük ilgi görüyor.

Form Endüstri Tesisleri’nin pandeminin etkilerini azaltmak ve temiz hava talebini karşılamak adına yüzde 100 yerli olarak geliştirip, üretimini gerçekleştirdiği NEFFES, İngiltere’de yer alan iki farklı kurum tarafından tercih edildi.

NEFFES Antiviral Hava Temizleme Cihazı

NEFFES AntiviralEpping Ormanı ile çevrili 50 dönümlük bir arazide eğitim veren Forest School London, 1834 yılından bu yana yüksek kaliteli eğitim veriyor. Forest School London, pandemiyle beraber artan temiz hava ihtiyacına çözüm olarak Form kalitesini tercih etti. Okulun kapalı alanlarının iç havası NEFFES-1000-U modeliyle sterilize ediliyor.
İç hava sahasının temizliği için Form çözümüne güvenen bir diğer kurum da Ionix oldu. Havacılık, Askeri ve Medikal sektörleri için özel kablo ve donanım grupları üreten Ionix, İngiltere ve Estonya’da konumlanmış fabrikalarında üretim gerçekleştiriyor. Ionix’in İngiltere fabrikasının iç hava sterilizasyonu NEFFES-1000-U ile sağlanıyor.

Kapalı alan hava temizliğini sağlamak adına HEPA filtre ve UV-C dezenfeksiyon teknolojisi içeren 4’lü filtre yapısıyla zararlı mikroorganizmalara karşı çoklu koruma sağlayan NEFFES, sahip olduğu teknolojiyle mantar, bakteri, küf, partikül ve mikroorganizmaları etkisiz hale getiriyor. NEFFES’in çok yönlü koruma sağlayan dörtlü filtre yapısı polen, sigara dumanı gibi maddeleri de havadan temizleyerek sağlıklı bir ortam oluşturuyor.

Özellikleri

1-Mekanınızda sağlıklı hava akışı için, özel tasarlanmış hava çıkış nozulları
2-Sigara dumanı, yemek kokusu gibi kötü kokulara son veren, havadaki kimyasal gazları yok eden Karbon filtre
3-Hem evinize hem de zorlu çalışma koşullarına uygun, sağlam uzun ömürlü gövde
4-Kaba tozları tutan, yıkanabilir ön filtre
5-Enerji tasarrufu sağlayan, 5 kademeli yüksek verimli EC fan
6-Kalabalık mekanlar için % 100 güvenli dezenfeksiyon sağlayan UV-C lamba
7-UVC etkinliğini % 64 artıran yüksek yansıtma özelliğine sahip alüminyum yansıtıcı levhalar
8-Virüslere, bakterilere, küflere geçit vermeyen, % 99.95 oranında canlı mikroorganizmaları ve partikülleri filtreleyen HEPA filtre

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın