Termo Teknik Genel Müdürlüğü, Maslak Plazalar Bölgesi’nde

Termo Teknik Genel Müdürlüğü, Yenibosna’dan Maslak Plazalar Bölgesi’nde yer alan Park Plaza’ya taşındı. Yeni Genel Müdürlük Ofisi, Termo  Teknik’in verimliliğinin artmasına katkıda bulunacak.

İngiltere merkezli ısıtma sistemleri devi Stelrad Radiators Group’un (SRG) Türkiye’deki iştiraki olarak  faaliyet gösteren ve Çorlu’da Dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sahip olan Termo  Teknik, Genel Müdürlük Ofisi’ni Yenibosna’dan, Maslak Park Plaza’ya taşıdı. Sanayi, ticaret ve bankacılık sektörünün  saygın şirketlerinin yer aldığı merkezi  bir lokasyonda yer alan yeni ofis  Termo Teknik’in verimliliğini artıracak.

Termo Teknik çalışanlarına en iyi ofis ortamını sunmak amacıyla geçtiğimiz Şubat ayından Haziran ayına kadar, en ince detaylar düşünülerek tadilat yapıldı. Termo Teknik yönetimi Maslak Park Plaza’ya taşınma kararını alırken  çalışan mutluluğu ve kurum imajı gibi faktörleri  göz önüne aldı.

Termo Teknik  Genel Müdürlüğü

Türkiye’de 50 yılı aşan süreden bu yana faaliyet gösteren Termo Teknik Çorlu’da bulunan fabrikasında dekoratif panel radyatör serileri  TermoStyle, TermoDesign ve Silüet  ile klasik Termolux serisini üretiyor. İç piyasada beğenilerek kullanılan Termo Teknik  panel radyatörleri dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyorTermo Teknik’in, 2005 yılından bu yana toplam 9 kez ihracat şampiyonluğu ve ödülleri bulunuyor.

İngiltere’de 110 yıllık tecrübe ve 6 Sigma ile üretilen, yüzde 109’a varan enerji verimliliğine sahip olan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi,  İngiltere iş dünyasının en prestijli ödülü “The Queen’s Award” sahibi duvar tipi yoğuşmalı kazan EVOMAX  ve yer tipi yoğuşmalı kazan serisi IMAX XTRA EL Türk kullanıcısına Termo Teknik  tarafından sunuluyor.

Termo Teknik 100’ün üzerinde bayi ve yaklaşık 500 satış noktası ile Türkiye’nin tamamında tüketiciye kolay bir şekilde ulaşarak etkili satış, servis ve bakım desteği sunuyor.

Sürdürülebilir olarak sağlıklı bir şekilde büyüme hedefine sahip olan Termo Teknik,  bir yandan ürünlerini dünya kalite ve standartlarına uygun olarak üretmeye devam ederken, tüketiciye sağladığı kullanım kolaylıklarını arttırıyor, bayileri ile kurduğu güven ilişkisini geliştiriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın