Vaillant Geleneksel Aile Toplantısı Kıbrıs’ta Gerçekleştirdi

Vaillant Türkiye, yetkili satıcıları ile birlikte moral depoladığı geleneksel Aile Toplantısını bu yıl 4-6 Şubat 2019 tarihleri arasında Kıbrıs’ta gerçekleştirdi. ‘Vaillant ile Gelecek Yolunda” mottosuyla düzenlenen toplantıda 2018 yılı değerlendirilirken, 2019 yılının planları da paylaşıldı.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant Türkiye’nin tüm yetkili satıcıları gelenekselleşen ‘Aile Toplantısı’ için 4-6 Şubat tarihleri arasında Kıbrıs’ta bir araya geldi. Yetkili satıcıların yeni yıla moralli bir başlangıç yapmaları ve Vaillant Türkiye’nin gelecek hedeflerini paylaşmak üzere düzenlenen toplantıya 200 yetkili satıcı katıldı.

‘Vaillant ile Gelecek Yolunda’ mottosuyla düzenlenen ve Vaillant Türkiye’nin yöneticilerinin de katıldığı buluşmada yetkili satıcılar, Girne’nin turistik bölgelerinin tadını çıkardı. Katılımcılar ilk gün gerçekleştirdikleri şehir turunun ardından, Bella Pais manastırında bir araya geldikleri gazeteci ve araştırmacı-yazar Nebil Özgentürk ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler.

Vaillant Kıbrıs

Organizasyonun ikinci günü Mirgün Cabas’ın sunuculuğunda gerçekleştirilen Vaillant Arena etkinliğinde ise Vaillant Türkiye’nin yöneticileri 2018 yılını değerlendirip, markanın 2019 vizyonunu açıkladılar.

Toplantının açılışında konuşan Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirtti. Vaillant Group Türkiye’nin ürünleriyle 2019 yılında da büyümeye devam edeceğini belirten Avdel, “Hedefimiz ERP süreci sonrasında kombi pazarında elde ettiğimiz liderliği sürdürmek ve diğer ürün gruplarında da pazar payımızı artırmak.”

2018 başarılarla dolu bir yıl oldu

Türkiye’nin geçtiğimiz yıl ErP dönüşümünü gerçekleştirdiğini hatırlatan Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Vaillant Türkiye olarak 2015 yılından bu yana ErP’ye hazırlanıyoruz. Oyunun kurallarının yeniden belirlendiği ve Türkiye açısından zorlu geçen 2018 yılında da sektörün öncü firmalarından biri olarak başarılarla dolu bir dönemi geride bıraktık ve 2019’a moralli bir başlangıç yaptık” dedi.

Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır ise Konda Araştırma ve Danışmanlık tarafından Vaillant Türkiye için özel olarak gerçekleştirilen, “Makro Ekonomik Verilere ve Isıtma Sektörüne Genel Bakış” araştırmasının sonuçlarını yetkili satıcılar ile paylaştı.

Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin de Vaillant Türkiye’nin dijitalleşme çalışmaları ve yeni ürün grupları hakkında bilgiler verdi. Bumin 2019’da birçok yeni ürünü piyasaya çıkaracaklarını da müjdeledi.

2018’in en başarılı yetkili satıcılarının ödüllerinin verildiği organizasyonda kazanan yetkili satıcılar ödüllerini Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel’in elinden aldı. Gala yemeği ile sona eren organizasyonda yetkili satıcılar Candan Erçetin’in şarkıları ile keyifli bir gece geçirdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın