Nicoll “Sıhhi Tesisatta İnnovatif Partneriniz” Semineri

TTMD İstanbul İl Temsilciliği Firma Tanıtım Toplantısı Nicoll “Sıhhi Tesisatta İnnovatif Partneriniz” Semineri İstanbul’da gerçekleşti.

Nicoll “Sıhhi Tesisatta İnnovatif Partneriniz” başlıklı seminer 28 Şubat 2019 Perşembe günü Gayrettepe Sürmeli Otel’de düzenlendi. Etkinliğin açılış konuşmasını TTMD Yönetim Kurulu Üyesi Nermin Köroğlu Işın yaparak toplantıyı açtı.

nicoll

Nicoll Türkiye Ülke Müdürü Burak Kolsuk ve Proje Satış Müdürü Fahri Çağrı Özgümüş’ün sunumlarıyla gerçekleşen kalabalık izleyici grubuna hitap eden etkinlikte “Sifonik yağmur suyu drenaj sistemi Akasison” ve “Hidrolik drenaj kanalları Fuga, Connecto ve Kenadrain” hakkında teknik bilgiler uygulama örnekleri ile aktarıldı.

Nicoll Akasison Sifonik Yağmur Suyu Drenaj Sistemi; ticari, endüstriyel, hizmet veya konut amaçlı yapıların düz yada eğimli çatılar için yağmur suyunu tahliye etmeyi sağlıyor.

Nicoll Hidrolik Drenaj Kanalları, yağmur suyu tahliyesi uygulamalarında, maliyeti avantajlı sunan bir çözüm. Bahçe ve yeşil alanlar, garaj ve trafik alanları, park alanları, çok katlı otoparklar, teras, yürüme yolları, yüzme havuzları gibi alanlarda kendi içindeki markaları ile mimar ve mühendislere mükemmel fırsatlar sunuyor.

Nicoll Türkiye, 2016 yılından itibaren Türk inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Yağmur suyu drenajı, atık su drenajı konularında uzmanlaşan Nicoll, yüzlerce referansıyla Türkiye’de kullanıcı memnuniyetini ön planda tutmakta, çevre dostu ürünleri ve inovatif çözüm anlayışıyla falliyetini sürdürmektedir.

Markalar Aliaxis firmasına aittir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın