ARCHITECT@WORK Istanbul Türkiye 2018

0

ARCHITECT@WORK Istanbul Türkiye’de 23-24 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

ARCHITECT@WORK, Mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diḡer uzmanlar için inovasyon odaklı iletişim günleridir.

ARCHITECT@WORK’ün Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İngiltere, Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya ve Danimarka’daki sıra dışı başarısının ardından, bu eşsiz organizasyon Türkiye’ye de geliyor.

ARCHITECT@WORK İstanbul

ARCHITECT@WORK ayrıcalıklı karakteri ve yeniliḡe odaklı yaklaşımı ile diḡer yapı organizasyonlarından tamamen farklı bir etkinliktir. Mimarlar ve diḡer yapı uzmanları için özel olarak hazırlanmış bu etkinlik, başarısını bu önemli faktörlere borçludur.

– ARCHITECT@WORK’te yalnızca üreticiler ve dağıtımcılar tarafından sunulan inovatif ürünler sergilenir. Katılımcıların başvurusu sonrası ürünler mimar ve iç mimarlardan oluşan bir seçim komitesine sunulur. Bu komite ürünleri inovatif özelliḡine göre deḡerlendirerek sergilenmesi için onay verir, sadece bu komitenin onay verdiḡi ürünlerin sergilenmesine izin verilir.

– Özel olarak hazırlanmış ziyaretçi kayıt sistemi ile ancak mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanları bu seçkin organizasyonu ziyaret edebilmektedirler.

ARCHITECT@WORK, üst seviye seminerlerin de gerçekleştiḡi çok yönlü bir organizasyondur: Bu kısa seminerlerde güncel konular ele alınarak, ünlü mimarlar kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşmaktadır. Ziyaretçiler etkinlik boyunca devam edecek bir ana tema çerçevesinde, malzeme sergi alanında yeni malzemelere ilişkin yüzlerce örnek keşfedebilmektedirler.

– Ünlü mimarlar Creative Fo(u)r tarafından tasarlanan benzersiz fuar alanı yerleşim düzeni ile geleneksel koridorlar lounge alanlarına dönüşmekte ve ziyaretçilerin uzun bir koridorda standart şekilde inşa edilmiş modüller arasında rahat bir yol izlemeleri saḡlanmaktadır. Bu da katılımcılar ile ziyaretçilerin en uygun şekilde etkileşimlerini sağlar.

ARCHITECT@WORK İstanbul

23-24 Kasım 2018
Istanbul Fuar Merkezi
Ziyaret saatleri: 10:00 – 19:00

ARCHITECT@WORK İstanbul 2018 – Seminerler

yaklaşık 45 dakika
23 KASIM 2018 CUMA
12:00      Gökhan Avcıoğlu – GAD
13:00      Arjan Dingste – UN Studio
15:00      Ayşe Hasol Erktin – Has Mimarlık
17:00      Kerem Piker – Kerem Piker Mimarlık
24 KASIM 2018 CUMARTESİ
13:00      Bahadır Kul – Bahadır Kul Mimarlık
15:00      Nevzat Sayın – NSMH
17:00      Ayça Kadıoğlu – Ayça Kadıoğlu Mimarlık 

Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz.