ISH Frankfurt Fuarı’na 4. Kez katılan MGT Filtre Başarılı Bir Fuar Geçirdi

İki yılda bir düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’na 4. Kez katılan MGT Filtre, HVAC sektörüne yönelik özel filtrasyon ürünleriyle yine başarılı bir fuar geçirdi.

İklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı, 11 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Fuara Türk iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda firma katıldı.

MGT Filtre

Ülkemizin gelişmişlik seviyesini arttırmanın temel şartının üretim olduğu düşüncesinden hareketle İhracat faaliyetlerine ağırlık veren MGT Filtre, iklimlendirme sektörünün dünya genelindeki en önemli buluşmalarından biri olan ISH Frankfurt Fuarı’nda HVAC sektörüne yönelik ürettiği filtrasyon ürün ve hizmetlerini sergiledi. MGT Filtre’nin sürekli olarak katılım sağladığı dünya çapında fuar organizasyonlarından birisi olan ISH Frankfurt Fuarı’nda her zaman olduğu gibi iklimlendirme alanında tüm filtre ihtiyaçlarını kapsayan ürün gamıyla büyük ilgi gördü.

V Tipi Filtre üretiminde %50 kapasite artışı

ISH 2019 Frankfurt Fuarı’nda yer alan MGT standında sergilenen temiz oda HEPA Filtrelerin ve klima santrallerinde kullanılan V Tipi Filtrelerin ilgi gördüğünü belirten MGTFiltre Genel Müdürü Onur Töngüt , 2019 yılı içerisinde V Tipi Filtre üretim hatlarımızın mevcut otomasyon sistemlerine ilave yeni otomasyon sistemleri ile kapasite ve verimliliğin % 50 artacağını belirtti.

ISH Frankfurt 2019 Fuarı çok verimli geçti

ISH Frankfurt 2019 Fuarı’nın kendileri için çok verimli geçtiğini söyleyen MGTFiltre Genel Müdürü Onur Töngüt; “MGT Filtre olarak Avrupa’da yapılan ISH Frankfurt fuarını çok önemsiyor ve katılıyoruz. Gelişen iletişim imkânlarıyla fuar ziyaretçi sayıları azalsa da bu yılki ISH Fuarı’nda nitelikli ziyaretçi sayısında önemli bir artış olduğunu gözlemledik. Bunda fuarın yeni düzenlemelerinin etkili olduğunu düşünüyorum.  Ürün grupları aynı olan firmaların, bu yıl aynı salonlarda yer almaları ziyaretçiler ve katılımcılar açısından faydalı oldu.” açıklamasında bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın