ISH 2023, Fire & Flame – Soba Endüstrisi Forumu

Tüm endüstrinin bu büyük buluşması ISH 2023, 13-17 Mart 2023 tarihleri arasında Frankfurt Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Dünyanın önde gelen ticaret fuarında yeni bir platform olarak değişim, ağ oluşturma ve bilgi aktarımına odaklanacak ISH 2023’te, Fire & Flame – Soba Endüstrisi Forumu ile özel olarak bir format başlatılacak.

ISH 2023

HVAC + Su için Dünyanın Önde Gelen Ticaret Fuarı ISH, tüm endüstrinin kalbi olarak kabul ediliyor. İnovasyonun itici gücü olarak, enerji devriminin gözle görülür şekildeki ilerleyişini ISH 2023 Fuarında görmek mümkün. Odun gibi yenilenebilir yakıt kaynaklarının kullanım oranı artmaya devam ediyor. CO2 nötr çözümlere olan talep her zamankinden daha fazla. Yeni Fire & Flame platformu, özellikle soba endüstrisi için bir forum olarak tasarlandı. Salon 9.2’de, bir numaralı yenilenebilir enerji kaynağı olarak ahşabı içeren geleceğin ısıtma teknolojilerinin, yarının gereksinimlerini nasıl karşılayacağını ve estetik tasarımlarıyla insanları nasıl memnun edeceği gösterilecek. Bununla birlikte ISH’de diğer ısı üretimi ve iklimlendirme teknolojileriyle sinerji kurabilmek mümkün.

ISH 2023

Odun, gaz veya etanol sobalarının yanı sıra elektrikli şömineler ile ısıtma konularının tamamında ileriye dönük teknolojiler en modern tasarımlarla birleşecek ve en son yenilikler canlı olarak geniş bir kitleye sunulacak. Özel olarak tasarlanmış bir alanda, bireysel oda şöminelerinin, ısı pompaları, fotovoltaik sistemler gibi ısıtma teknolojisinin diğer bileşenleriyle birlikte ele alınması ve böylece tamamen CO2-nötr hedefe ulaşılması mümkün olacak. ISH 2019’da 108 ülkeden 25.000 ticari ziyaretçi bu alana ilgi göstermişti.

Fire & Flame Soba Endüstrisi Forumu katılımcıları, farklı katılım türleri arasından seçim yapabilir ve 20 Mayıs 2022’ye kadar kayıt yaptırabilir. Fire & Flame, Gesamtverband Ofenbau (GVOB), Zentralverband Sanitär, Heizung, Klima (ZVSHK) Genossenschaft der deutschen Kachelofen- und Luftheizungsbauer (HAGOS) ve Holzwärme Girişimi tarafından desteklenmektedir.

Stantlar, yıllardır bu sektörün demirbaşları olan ve sektörün ağ kurması için hoş bir buluşma noktası olarak hizmet veren Soba Forumu çevresinde yer alacak. 2023’te trendler ve güncel konular da burada tartışılacak. En son ürünler, teknolojiler ve çözümler üzerinde durulacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın