Ekin Endüstriyel MIT Hijyenik Santrifüj Pompalar

Ekin Endüstriyel MIT Hijyenik Santrifüj Pompalar ile sorunsuz sıvı transferleri hedefliyor. Isıtma soğutma sektörünün öncü firması Ekin Endüstriyel sıvı transferindeki sorunları ortadan kaldırmak için çıkardığı MIT Hijyenik Santrifüj Pompaları ile çözüm ortaklığı sunuyor.

Hijyenik Santrifüj Pompalar

MIT Hijyenik Santrifüj Pompalar; süt, meyve suları, alkollü ve alkolsüz içecekler, bira, ilaç ve kimya sektöründe tüm sıvıların aktarılması için gerekli tüm özelliklere sahiptir. 316L kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek et kalınlığı sayesinde korozyon aşınmalarına karşı uzun ömürlüdür. Kapak ve fanın özel dizaynı sayesinde sürtünme düşürülmekte ve hijyen olmayan kör noktalar ortadan kaldırılmaktadır. Özel yapısının sağlamış olduğu bir kolaylık da akışkanın pompa içindeki hızının en üst düzeye erişebilmektedir. Ayrıca kolay sökülebilme özelliği ile kısa sürede kontrol ve temizlik uygulamalarına olanak sağlar. Pompa Gövdesi ve Fan: AISI 316L olup , Contası EPDM (gıdaya uygun – FDA) dır. Basma Yüksekliği: 70 m, Maks. Devir: 3600 d/dk yapabilmektedir.

MIT Hijyenik Santrifüj Pompalar Teknik Özellikleri

Hijyenik Santrifüj Pompa Nedir

Pompa teknik özellikleri:
Maks. Debi: 150 m3/h
Maks. Basma Yüksekliği: 70 m
Maks. Çalışma Sıcaklığı: 120 C (30 dk CIP/SIP uygulamalarında)
Maks. Devir: 3600 d/dk

Pompa malzeme özellikleri:
Pompa Gövdesi ve Fan: AISI 316L
Conta: EPDM (gıdaya uygun – FDA)
Mekanik salmastra

MIT Hijyenik Santrifüj Pompalar, tercihlere göre farklı özelliklerde imal edilebilir. Portatif olarak tekerlekli şase üzerinde farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlanabilir. Bu şase üzerine kontrol panosu eklenerek kolay kullanıma olanak sağlamaktadır. Tek yapılması gereken kontrol panosunu enerji hattına bağlamak olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın