Ekin Endüstriyel’in Yeni Tasarımı ve Küresel Isınmayla Mücadele

Ekin Endüstriyel küresel ısınmanın durdurulmasına destek olmak amacıyla 2025 yılına kadar kullandığı enerji ve havaya saldığı karbondioksit (CO2) miktarını yüzde 60 oranında azaltacağını açıkladı ve bu yöndeki çalışmalarına hız kazandırdı.

Ekin Endüstriyel Küresel Isınmayla Mücadele Hedeflerini Açıkladı

Halkla İlişkiler Müdürü Erdem Özkan “Isıtma soğutma ve İklimlendirme alanında en yenilikçi ve ileri teknolojileri dünya çapında hizmete sunarak şehirlerin ve şirketlerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Bunun dışında üretimlerimizi Küresel ısınma mücadelesi çerçevesinde gerçekleştiriyor kapasitelerimizi Küresel Isınmayı benimseyerek artırıyoruz. Bu süreçte, Isıtma soğutma ve iklimlendirme sektöründe lider firmalardan biri olarak kendimizi mücadele etmekte zorunlu kılıyoruz. Kampanyalar geliştiriyor ve bu alanda yaptığımız çalışmalarla küresel ısınmayla mücadelemizi sürdürüyor sektördeki paydaşlarımızı bu alandaki çalışmalarımıza  davet ediyoruz ‘’dedi.

Yeni Nesil Mühendislik Hizmetleri sunan Ekin Endüstriyel üretiminde Küresel  iyileştirmeye giderken, bünyesi dışında gerçekleşen faaliyetlere, geliştirdiği Küresel Kampanyalarla iyileştirmeyi ve paydaşlarını bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Ekin Endüstriyel Mb 08 Model Lehimli Eşanjör

Ekin Endüstriyel’in Yeni Tasarımı MIT- MB 08 SHT serisini  (Super Heat Transfer) Satışa Sundu,

Isıtma Soğutma sektörünün lider kuruluşu Ekin Endüstriyel uzun soluklu Ar-Ge çalışmalarının ve Yatırımları sonunda MIT  SHT serisini piyasaya sundu, soğutma ünitelerinde evaporatör, konderser olarak, ısıtma uygulamalarında ani ısıtıcı olarak ve spesifik uygulamalarda kullanılan MIT – MB 08 SHT serisi   artık daha sağlam ve daha yüksek ısı transferi yapacak.

AISI 304\316 plaka materyalleri ile sağlamlaştırılmış MIT MB 08 SHT serisinin bağlantı materyali AISI 304 olarak tasarlanmış olup 45 bar basınca kadar dayanıklıdır. Isı transferini sektördeki diğer lehimli eşanjör markalarından daha yüksek ölçekte gerçekleştirildiğinden serinin ismine Super Heat Transfer verilmiştir.

Lehimli Isı Eşanjörleri, soğutma ünitelerinde evaporatör, konderser olarak, ısıtma uygulamalarında ani ısıtıcı olarak ve spesifik uygulamalarda kullanılır. Bu plakalar özellikle, plakalı eşanjörün bir tarafındaki ısı değişiminin diğer tarafından çok daha büyük olduğu durumlarda tercih edilir. Lehimli Eşanjör sistemleri ile ilgili avantajları, konstrüksiyonu, kullanılan malzemeler, kullanım alanları ve çalışma prensibi ile ilgili “Eşanjör Nedir? Eşanjör Çalışma Prensibi ve Eşanjör Tipleri” konusunu inceleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın