Ekin Endüstriyel 10. Yılında ISK-SODEX Fuarında

Ekin Endüstriyel 10. yılında ısıtma, soğutma ve iklimlendirme de önem taşıyan ISK-SODEX fuarında farklı ürün yelpazesi ve yeni teknolojileriyle misafirlerini ağırlayacak.

10 yıllık serüven..

2005 yılında plakalı ithal ısı eşanjörü satışı ile ısıtma ve soğutma sektörüne giriş yapan Ekin Endüstriyel sektörde kendini geliştirmiş, yaptığı teknoloji yatırımlarıyla  MİT markalı yerli eşanjör üretimine başlamıştır.  Plakalı ve lehimli eşanjörü, etkin mühendis kadrosuyla dizayn ederek üretim kapasitesini artırmış satışlarını diğer ülkelere taşımıştır.

Akıllı Çözümler, Sorunsuz Sistemler.

Isıtma soğutma üzerine çözüm sunarak, uzmanlık alanı olan eşanjörlerin yanı sıra diğer ekipmanlar üzerine çalışmalar başlatan Ekin Endüstriyel Türkiye’de ısıtma ve soğutmada pratik sistemler oluşturmuştur. Plakalı eşanjörlerden, pompalara, vanalardan tesisat malzemelerine, akümülasyon tanklarındanboylerlere uzanan geniş ürün gamı ile sektörde pazar payını genişletmiştir. Sağlam ve dayanıklı ürün anlayışını benimseyen Ekin Endüstriyel, 10. yılını 04-07 Mayıs tarihleri arasında İstanbul-Yeşilköy ISK-SODEX fuarında kutlayacak ve misafirlerini ağarlayacaktır.

Firma Faaliyet Alanları ve Ürün Yelpazesi

İlerleyen yıllarda mükemmeliyeti hedef alan çalışkan personeli ile yoluna devam ederek, MIT markası ile ilk yerli plakalı ısı eşanjörü üretimine geçmiştir.

MIT markalı plakalı eşanjörleri günümüzde tüm dünyaya mühendislik çözümleri sunmakta ve yurtdışı bayilik ağında hızla ilerleme kaydetmektedir. MIT ekibi üstün bilgisi, uzman yaklaşımı ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile dünya pazarlarına hizmet vermektedir. Ekin Endüstriyel, birçok sektörde değişen ihtiyaçlara kaliteli çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Ekin Endüstriyel MIT’le geliştirdiği vizyonu ile geçmişteki duruşunu geleceğe ileri teknoloji ve uzmanlık olarak taşımaktadır.

Komple Çözümler İçin Yeni Ürünler

Ekin Endüstriyel, ısıtma ve soğutma sektöründe komple çözümler üretmek için uzmanlık konusu olan plakalı eşanjörlerin yanı sıra sistem çözümleri ve diğer ekipmanlar konusunda da çalışmalarına hız vermiş ve bu özelliği sayesinde bütün sistem ihtiyaçlarını kendi bünyesi içinde çözümlemiştir. Amacımız müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek ürün ve hizmetlerden en yüksek tatmini elde etmesini temin etmektir.

Ekin Endüstriyel, ısıtma ve soğutma sektöründe komple çözümler üretmek için uzmanlık konusu olan plakalı eşanjörlerin yanı sıra sistem çözümleri ve diğer ekipmanlar konusunda da çalışmalarına hız vermiş ve bu özelliği sayesinde bütün sistem ihtiyaçlarını kendi bünyesi içinde çözümlemiştir.

Isı Transfer Ürünleri
Plakalı Eşanjör
Lehimli Eşanjör
Borulu Eşanjör

Basınçlı Kaplar
Boyler
Akümülasyon Tankı
Genleşme Tankı
Paslanmaz Tank
Denge Kapları
Hava Ayrıcılar
Pislik Tutucular

Paket Sistemler
Daire Giriş İstasyonları
Isı İstasyonları
Pastörizatörler

Contalı EşanjörLehimli EşanjörBorulu EşanjörKapalı Genleşme Tankı
Akümülasyon TankıDaire Giriş İstasyonlarıIsı İstasyonlarıPastörizatörler

Plakalı eşanjörlerden pompalara, vanalardan tesisat malzemelerine, akümülasyon tanklarından boylerlere uzanan geniş ürün gamı ile Ekin Endüstriyel ailesi her zaman yanınızda olacaktır. Eşanjörler konusunda sağladığı başarıyı sizden aldığı güven ve destekle diğer ekipmanlar konusunda da devam ettirebilme gayreti içerisinde olan Ekin Endüstriyel, MIT markasının Türkiye’nin yüz akı olarak tüm dünyada bilinir ve örnek alınır hale gelmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.

Ekin Endüstriyel

Ekin Endüstriyel Isıtma ve Soğutma Sanayi Ltd.Şti.
Adres: DES Sanayi Sitesi 107. Sokak B14 Blok No:2 Ümraniye İstanbul
Telefon: +90 (850) 811 04 18
Satış DEFARTMANI: +90 (216) 660 13 05
Faks: +90 (216) 660 13 08
Müşteri Danışma Hattı:444 35 46 (444 EKİN)
E-mail: info@ekinendustriyel.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın