Baymak’tan Tasarruflu Alüminyum Radyatörler

Baymak Türkiye’de bir ilk olan 55 cm eksenli Alüminyum Döküm Radyatör ve Alüminyum Panel Radyatör serileriyle mekanlara şıklık katıyor. Baymak Alüminyum Döküm ve Panel Radyatörler yüksek ısıl verimliliği ve düşük su hacmi ile işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlıyor.

Yüksek teknolojiye sahip üretim hatlarında ısıl verimliliği yüksek, hatasız radyatör üretimini hedefleyen Baymak, yeni nesil alüminyum döküm radyatörler ile tasarruf ve enerji verimliliği konusunda öncü olmaya devam ediyor.

Baymak Alüminyum Radyatörler

Baymak BAD Serisi Alüminyum Döküm Radyatörler özel tasarımı ile ısı performansının artmasını sağlıyor. Türkiye’de 55 cm eksenle ilk kez üretilen alüminyum döküm radyatörler, tesisat bağlantı aralığı sayesinde eski tip radyatörlerin yerine kolayca entegre edilebiliyor. 630 mm yüksekliğe sahip alüminyum döküm radyatörler, 400 ile 1600 mm arasında 8 farklı genişlikte modelle farklı alanlardaki ihtiyaçlara cevap veriyor.

Baymak BAD serisi Alüminyum Döküm Radyatörler 6 bar çalışma basınç dayanımı ve düşük su hacmi sayesinde ev ve ticari işletme giderlerinde tasarruf ve verimlilik sağlıyor. Standart radyatör modellerine ek olarak garnitürlü modelleri ve özel aksesuarları sayesinde kolayca zemine monte edilerek zeminden bağlantılı tesisata da uygun konumda kullanılabiliyor. Baymak BAD serisi Alüminyum döküm radyatörlerin ventilli garnitürlü modelleri aynı zamanda termostatik vana kontrollü tesisatlar için de uygun kullanım olanaklarına sahiptir.

Baymak BAZ serisi alüminyum panel radyatörler ise yeni tasarımında kullanılan oval kenar detayı ile tercih edilen mekanlarda dekoratif aksesuar özelliği sergiler. 80 mm dilim genişliği ve 1800 mm yüksekliğe sahip Baymak BAZ serisi radyatörler 300 ila 600 mm genişlik arasında 3 farklı modele sahiptir. Maximum 10 bar işletme basıncı ile ½ bağlantılara uygun olan alüminyum panel radyatörler, RAL 9016 beyaz rengiyle sade bir görünüme sahiptir.

Alüminyum panel radyatör serisinin bir diğer modeli BAP serisi ise şık ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. 77 mm dilim genişliği ve 300 ila 1800 mm yüksekliğinde 5 farklı modele sahip olup 600 ila 2000 mm genişlik arasındadır. Baymak BAP serisi alüminyum panel radyatörler daire, site ve özel projelere kadar her ihtiyaca cevap vermektedir.

Her zaman kullanıcı dostu ürünler sunan Baymak, BAD serilerinde dilimler arasında nipelli birleşim tekniği kullanarak radyatör ebatlarında kolaylıkla ekleme veya azaltma olanağı sunar. Dilimler halinde bulunan ve istenilen sayıda gruplandırılabilen panel radyatörlerde sorun çıkması halinde dilim kolaylıkla bütüne zarar vermeden değiştirilebilir.

Alüminyum Panel Radyatörlerin Özellikleri

  • Daha az suyla ısınıp enerji tasarrufu sağlarlar.
  • Alüminyum,madde özelliği sayesinde çok iyi bir ısı iletkenidir.
  • Hafif olan alüminyumradyatör binaya daha az yük bindirir.
  • Paslanma ve korozyona dayanıklıdır
  • Uzun ömürlüdür.

Alüminyumun %100 geri dönüşümlü bir madde olması nedeniyle çevre dostudur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın