AFS Akustik Seri, Ses İzoleli Hava Kanalları

Üretimini yaptığı ısı ve ses izoleli esnek hava kanallarıyla global pazarda önemli bir yer edinen AFS, farklı ihtiyaçlara çözüm üretmek amacıyla yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Öncelikle sorunları keşfeden ve bu doğrultuda çözüm odaklı ar-ge çalışmaları yürüten profesyonel ekip, uluslararası platformda birçok başarının altına Türkiye imzası atıyor.

30 yıla yakın süredir iklimlendirme sektöründe hizmet veren ve Avrupa’nın en büyük esnek hava kanalı üreticisi AFS, ses izoleli hava kanalları akustik serisi ile iklimlendirmede konforu ön plana çıkarıyor. Yapılan araştırmalara göre çok gürültülü ofislerde çalışanların verimliliği yüzde 99’a kadar düşüyor ve konsantrasyon bozukluğu ortaya çıkıyor.

AFS Ses İzoleli Hava Kanalları

Ses İzoleli Hava Kanalları

Yüksek sesli ofis ortamlarında çalışanlar konsantrasyon eksikliği, dikkat kapasitesinde zayıflama, yorgunluk, uyku bozuklukları, sinirli olma, iletişim bozuklukları ve algıda azalma gibi şikayetlerle karşılaşıyor.

Özellikle havalandırma kanallarından yayılan gürültüler odanın içine de taşınıyor. Hatta gürültünün bir kısmı etraftaki odalara yayılırken bir kısmı da zemin (kolon kiriş) sistemi vasıtasıyla çok uzak noktalara ulaşabiliyor.

Kısaca konfor amaçlı uygulanan iklimlendirme sistemi, gürültü kirliliği nedeniyle rahatsızlık yaratabiliyor. Tüm bu sorunları göz önünde bulundurarak AFS tarafından geliştirilen ses izoleli kanallar gürültüyü yok ediyor ve gerçek konfora ulaştırıyor.

AFS Hakkında

İlk olarak 1991 yılında, yarı esnek hava kanalı üretimiyle birlikte Ankara’da ticaret hayatına başlayan AFS, 21. yy’a doğru teknolojisini geliştirmeyi sürdürerek farklı kategorilerde de üretim aşamasına geçmiş, kısa sürede sektörün lideri olmayı başarmıştır.

Ürün çeşitliliğini günden güne arttırarak kalitesini yükseltmeye devam eden AFS, yarı esnek ve esnek hava kanalı üretiminin yanında montaj ve ara bağlantı elemanları ile de havalandırma sistemlerinde kullanılan birçok ürünü üretme kapasitesine sahiptir.

Uzman çalışanları ile faaliyet alanını genişleten AFS, Avrupa’nın en büyük esnek hava kanalı üreticisi konumundadır. Zaman içerisinde sahip olduğu sertifikalarla birçok ilke imza atarak sektörün öncü firmaları arasındaki saygın yerini alırken, dünyada ise yoluna pazar lideri olma vizyonu ile devam etmektedir.

Sürekli yenilik anlayışıyla sahip olduğu değerlerden ödün vermeksizin, üstün teknoloji ile çalışmalarına devam eden AFS, bugün 78 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülkesine haklı bir gurur yaşatmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın