Zihni Tür, Aldağ A.ş. Antalya Bölge Müdürü Oldu

ALDAĞ A.Ş., Antalya Bölge Müdürlüğü açıldı ve  Zihni Tür Antalya Bölge Müdürü oldu. Zihni Tür, Antalya Bölge Müdürü olarak 2 Mayıs 2019 tarihi itibari ALDAĞ A.Ş. bünyesine katıldı.

Antalya doğumlu olan Tür, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. Sektörümüzdeki muhtelif firmaların Antalya bölgelerinde yönetici olarak görev alan Tür, sektör dernekleri ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında faal olarak görev almaktadır.

Zihni Tür Aldağ

ALDAĞ A.Ş., kısa bir süre önce, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana Bölge Müdürlüklerine, Antalya ile bir yenisini ekledi. Antalya Bölge Müdürlüğü ofisinin seçiminde, ALDAĞ A.Ş.’nin enerji verimli ve çevre dostu üretim felsefesini yansıtması gözetildi.

Enerji tasarrufu sağlayan özel dış cephe tasarımına sahip, gün ışığının etkin kullanıldığı, Antalya’nın gelişen yenilikçi vizyonunu yansıtan Ali Peçen Plaza’daki adresinde hizmet vermeye başlayan Antalya Bölge Müdürlüğü, turizm yatırımlarının kalbi olan Antalya ve yakın coğrafyasında bulunan yapıların iklimlendirme çözümlerinde ALDAĞ A.Ş. güvencesini sunacak.

Aldağ Tarihçe

ALDAĞ Isıtma Soğutma Klima San. ve Tic. A.Ş. müşterilerinin ısıtma-soğutma-havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1967 yılında İSTANBUL Topçular da kurulmuştur.

Türkiyedeki birçok HVAC cihazlarının imalatı, satışı ve distribütörlüğünde liderdir. Yabancı bir ortaklığı yoktur, Tüm ürünler kendi Ar-ge çalışmaları ve tecrübe birikimlerinin sonucudur.

1994 yılında Kartal / İSTANBUL da bulunan yeni fabrikamıza taşınarak üretim alanımızı 11000 m²ye çıkartırken aynı zamanda genel merkez, satış ve pazarlama departmanlarımızı da bu çatı altında toplamıştır.

Türkiyenin beş büyük ilindeki; İstanbul, Ankara, İzmir ,Bursa ve Adana Bölge müdürlükleri ve bunlara bağlı 7 bölgede 56 servis ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kalitesini TSEK, CE ,ISO 9001 ve Gost belgeleri ile kanıtlamıştır. Araştırma geliştirme faliyetleri ile ileri teknoloji, yüksek verimlilik ve kalite ile maksimum müşteri memnuniyeti hedeflerinin başında gelmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın