GUHEM İklimlendirmesinde Aldağ A.Ş. Cihazları Tercih Edildi

Avrupa’nın en iyi uzay temalı eğitim merkezi GUHEM iklimlendirmesinde ALDAĞ A.Ş. güvencesinin tercih edildi.

GUHEM

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) 16 makro projesinden birisi ve Avrupa’nın en iyi uzay temalı eğitim merkezi olan Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi (GUHEM); BTSO öncülüğünde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi ile birlikte 200 milyon liralık bütçe ile Türkiye’ye kazandırıldı.

Guhem

İklimlendirme sistemi için ALDAĞ A.Ş. güvencesinin tercih edildiği GUHEM için; 13.150-42.000 m3/h hava debisi aralığında rotorlu klima santrali, 2.300 m3 /h hava debisinde sığınak santrali, 11.000 m3 /h hava debisinde hücreli aspiratör, 1500-5000 m3 /h hava debisi aralığında ısı geri kazanım cihazı, 6,01-9,51 kW soğutma kapasitesi aralığında yüksek basınçlı fancoil ve 2,88-7,12 kW soğutma kapasitesi aralığında fancoil üretildi.

Aldağ Tarihçe

ALDAĞ Isıtma Soğutma Klima San. ve Tic. A.Ş. müşterilerinin ısıtma-soğutma-havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1967 yılında İSTANBUL Topçular da kurulmuştur.

Türkiyedeki birçok HVAC cihazlarının imalatı, satışı ve distribütörlüğünde liderdir. Yabancı bir ortaklığı yoktur, Tüm ürünler kendi Ar-ge çalışmaları ve tecrübe birikimlerinin sonucudur.

1994 yılında Kartal / İSTANBUL da bulunan yeni fabrikamıza taşınarak üretim alanımızı 11000 m²ye çıkartırken aynı zamanda genel merkez, satış ve pazarlama departmanlarımızı da bu çatı altında toplamıştır.

Türkiyenin beş büyük ilindeki; İstanbul, Ankara, İzmir ,Bursa ve Adana Bölge müdürlükleri ve bunlara bağlı 7 bölgede 56 servis ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kalitesini TSEK, CE ,ISO 9001 ve Gost belgeleri ile kanıtlamıştır. Araştırma geliştirme faliyetleri ile ileri teknoloji, yüksek verimlilik ve kalite ile maksimum müşteri memnuniyeti hedeflerinin başında gelmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın