Aldağ A.Ş. Cihazları ile Rize Otel’in Havalandırması

Rize’de Dedeman Otel’in yerine, mülkiyeti Rize İl Özel İdaresi’ne bağlı arsa üzerine 24 bin metrekare inşaat alanına sahip, “yap-işlet-devret” modeliyle Cengiz İnşaat tarafından inşa edilen Rize Otel’in havalandırması, Aldağ A.Ş. cihazları ile sağlanacak.

Aldağ A.Ş. cihazları Rize Otel

Rize İl Özel İdaresi’yle Cengiz İnşaat arasında kira karşılığı 49 yıllığına yapılan anlaşma neticesinde 250 yataklı olarak planlanan otelin, bölge turizmine önemli katkı sağlaması hedefleniyor.

Aldağ A.Ş. Cihazları

Rize Oteli’nde, Aldağ A.Ş. cihazları olarak 12,000 m3/h kapasiteli havuz nem alma santrali, 19 adet 1,000 – 12,000 m3/h kapasite aralığında plug fanlı hücreli aspiratörü, 20 adet 3,600 – 19,250 m3/h kapasite aralığında plug fanlı dx klima santrali hizmet verecek.

Aldağ Tarihçe

ALDAĞ Isıtma Soğutma Klima San. ve Tic. A.Ş. müşterilerinin ısıtma-soğutma-havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1967 yılında İSTANBUL Topçular da kurulmuştur.

Türkiyedeki birçok HVAC cihazlarının imalatı, satışı ve distribütörlüğünde liderdir. Yabancı bir ortaklığı yoktur, Tüm ürünler kendi Ar-ge çalışmaları ve tecrübe birikimlerinin sonucudur.

1994 yılında Kartal / İSTANBUL da bulunan yeni fabrikamıza taşınarak üretim alanımızı 11000 m²ye çıkartırken aynı zamanda genel merkez, satış ve pazarlama departmanlarımızı da bu çatı altında toplamıştır.

Türkiyenin beş büyük ilindeki; İstanbul, Ankara, İzmir ,Bursa ve Adana Bölge müdürlükleri ve bunlara bağlı 7 bölgede 56 servis ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kalitesini TSEK, CE ,ISO 9001 ve Gost belgeleri ile kanıtlamıştır. Araştırma geliştirme faliyetleri ile ileri teknoloji, yüksek verimlilik ve kalite ile maksimum müşteri memnuniyeti hedeflerinin başında gelmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın