Viessmann, ISH Fuarı “Partners for Generations to Come” Sloganı

Tüm iş süreçlerinde, sürdürülebilirlik kavramını odak noktasına koyan Viessmann, ISH Fuar’ında kullandıkları “Partners for Generations to Come” sloganı çerçevesinde, gelecek nesillerin ideal yaşam alanları ve çevre için, partnerleriyle iş birliği halinde sorumluluk aldıklarını vurguladı.

Viessmann 11-15 Mart 2019 tarihlerinde Frankfurt’ta gerçekleşen ISH Fuarı’ndaki 3.500 metrekarelik standında, yaklaşık 90.000 katılımcıyı ağırlayarak yeni bir rekora imza attı. Dördüncü neslin işbaşına geldiği yeni yüzyılında, gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlama amacıyla hareket eden Viessmann, fuar standındaki canlı bitki ve ağaçların yer aldığı “park” konseptiyle dikkatleri üzerine çekti.

Partners for Generations to Come

Fuarda, Viessmann’ın yüz yıllık tecrübesiyle ürettiği duvar tipi cihazlardan, sanayi tipi buhar kazanlarına kadar her yakıt tipine ve ihtiyaca uygun geniş ürün programına ek olarak, hem tüketicinin konforunu artıracak, hem de tesisat firmaları ile yetkili servislerin işlerini kolaylaştıracak; cihazlarla entegre olarak çalışan ve bağlanabilirlik sağlayan internet platformları ve dijital hizmetler de tanıtıldı.

Salt ısıtma tekniği sistemleri üreticisi olmaktan, entegre çözüm ortağı olma yönünde bir değişimin içinde bulunan Viessmann’ın, paydaşlarıyla iş birliği halinde tasarlayacağı yaşam alanları; tüketicilere konforlu bir ev ortamı sunmaktan, iklim politikaları hedeflerine ulaşılmasına ve gezegenin sürdürülebilir bir şekilde korunmasına global anlamda pozitif katkıda bulunacak çözümlere kadar geniş bir yelpazede olacak.

Viessmann Bayileri Frankfurt ISH Fuarı’nda

Viessmann’ın 12-15 Mart tarihleri arasında gerçekleşen ISH Fuarı sebebiyle Frankfurt’a düzenlediği gezide, katılımcılar ısıtma ve soğutma sektörlerindeki yenilikleri takip etme imkanı buldu.

Ağırlıklı olarak bayilerden oluşan 50 kişilik bir grubun katılımıyla 12–15 Mart tarihleri arasında gerçekleşen gezide, katılımcılar ısıtma sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri olan ISH Fuarı’nı ziyaret etme fırsatı yakaladılar. Viessmann standının yaklaşık 90.000 katılımcıyı ağırlayarak yeni bir rekor kırdığı fuar, toplamda 190.000 ziyaretçiye kapılarını açtı.

İlk gün fuar alanına gelen Viessmann bayileri, şirketin 4. nesil temsilcisi Maximilian Viessmann tarafından karşılandı. Viessmann yaptığı karşılama konuşmasında başarılı geçen 2018 yılındaki performansları nedeniyle bayilere teşekkür etti ve fuardaki “Partners for Generations to Come” sloganıyla da vurgulandığı üzere, hedeflerinin, sürdürülebilir bir iş birliği içinde, gelecek nesillerin yüksek konforlu yaşam alanlarını tasarlamak olduğunu ifade etti.

15. Kez Almanya’nın Bir Numaralı Kazan Üretici

markt intern” dergisi tarafından her ISH fuarı öncesi iki yılda bir düzenlenen ve binlerce uzman ısıtma firmasının katıldığı geniş kapsamlı ankete göre Viessmann 2019 yılında da peşpeşe onbeşinci kez Almanya’nın 1 no.lu kazan üretici firması seçilmiş ve sektördeki liderliğini korumuştur.

Bilindiği gibi markt intern dergisi ısı tekniği sektöründe faaliyet gösteren binlerce tesisat firması arasında, kazanlar, kazan/brülör üniteleri, yoğuşmalı kazanlar, sıvı ve gaz yakıtlı brülörler, ısı pompaları, yerden ısıtma sistemleri, biyokütle sistemleri ile güneş enerjisi sistemleri kategorilerinde anketler yaparak, iki yılda bir, her ISH Fuarı öncesinde elde ettiği anket sonuçlarını listeler halinde yayımlamaktadır.

Anket kriterleri arasında; ürün kalitesi, sevkiyat, satış desteği, eğitim, montaj kolaylığı, şikayetlere tepki, reklam, yedek parça temini vb. 11 kriter bulunmaktadır.
2019 yılına ait anket sonuçlarına göre Viessmann, kazan kategorisinde 1 no.lu üretici firma ünvanına sahip olmuştur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın