Viessmann Motivasyon Toplantısı gerçekleşti

25-26 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Viessmann motivasyon toplantısında, tüm Viessmann çalışanları bir araya geldi.

Viessmann Türkiye’nin 25-26 Aralık tarihlerinde İstanbul’daki Hilton İstanbul Kozyatağı’nda düzenlediği motivasyon toplantısı, sayıları 120’yi aşan Viessmann çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Viessmann Motivasyon

Viessmann Türkiye Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik yaptığı açılış konuşmasında 2018 sektörel değerlendirmelerini katılımcılarla paylaşırken, hem gösterdikleri performans için katılımcılara teşekkür etti, hem de 2019 yılı için planlanan projelerin müjdesini verdi.

Programın devamında konuşan Export Müdürü Thorsten Dietze, “Viessmann çalışanları olarak her birimiz, içimizdeki en iyiyi bulup, ortaya koymalıyız. Kendimizi geleceği tasarlayan bireyler olarak konumlandırmalı, bunu yaparken de kaynakların verimli kullanımının ve tasarrufun önemini unutmamalıyız.” dedi ve Viessmann Türkiye ekibine teşekkürlerini bildirdi.

Açılış konuşmaları sonrasındaki satış toplantısını takiben, teknik ve ticari departman müdürleri, gerçekleşen ve planlanan projelerini tanıttılar. Yeni ürün tanıtımıyla devam eden toplantı sonrasında, Viessmann katılımcıları zorlu bir seneyi başarıyla kapatmış olmalarını birlikte kutladılar.

Genel Müdür Dr. Celalettin Çelik, yeni yıl mesajında, tüm ekibe başarı dolu bir yeni yıl diledi. Gecede tüm ekip, dans gösterileriyle eğlenme fırsatı buldu.

Toplantının 2. gününde katılımcılar, eğitmen Kaan Sonat moderatörlüğünde çalıştay, yarışma ve aktivitelerle dolu tam günlük bir programla keyifli ve verimli anlar yaşadılar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın