Vaillant eloBLOCK Elektrikli Isıtma Cihazları

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, yeni nesil elektrikli ısıtma cihazı eloBLOCK ile tüketicisine konfor sağlarken aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu da sağlıyor. eloBLOCK, tüketicisine 9 kW’tan 18 kW’a kadar dört farklı kapasite seçeneği sunuyor.

Vaillant, son teknolojiyle üretilen çevreci ürünleri ile tüketicilerine hem konfor hem de tasarruf sağlamaya devam ediyor. Isıtma, soğutma ve sıcak su çözümleri sunan Vaillant, yeni nesil eloBLOCK elektrikli ısıtma cihazları ile elektrik tüketimini önemli derecede azaltarak enerji tasarrufunu üst seviyeye taşıyor. eloBLOCK, 9 kW’tan 18 kW’a kadar dört farklı kapasite seçeneği ile ihtiyaca göre çözüm önerisi sunuyor. Geniş ara yüz LCD ekranı ile kullanıcıya avantaj sağlayan eloBLOCK, modülasyonlu oda termostatları ile tüketiciye ekstra konfor getiriyor. İsteğe bağlı olarak kurulan multiMATIC uygulaması ile cep telefonundan kontrol edilebilen eloBLOCK, harici bir boyler ile sıcak su da hazırlıyor.

Vaillant eloBLOCK

Vaillant eloBLOCK Hassas ısıtma kontrolü

Vaillant iletişim protokolü eBUS içeriğini barındıran yeni nesil elektrikli ısıtma cihazı eloBLOCK, hassas ısıtma kontrolü sağlıyor. Ek cihazlara ihtiyaç olduğu durumlarda ise uygun altyapı ve VR 32 veri yolu modülü üzerinden aynı güce sahip yedi farklı cihazla kaskad yapma imkanı sunuyor. Kullanıcılar bu sayede daha geniş mekanlarda da tasarruflu ısıtma seçeneklerinden faydalanabiliyor. eloBLOCK’un merkezinde yer alan ve ısı izolasyon malzemesi ile kaplanan ısıtma ünitesi, ısı izolasyon malzemesi ile kaplanırken ısıtma gövdesi ise çelik sacdan üretildi. Mevcut ısı değerlerinin ölçümünde ise NTC sensör kullanılan eloBLOCK’ta bulunan STB limit sensörü cihazın yüksek sıcaklıklara karşı korunmasını sağlıyor. eloBLOCK’ta yer alan 3 bar’a kadar dayanıklı emniyet ventili ile güvenli bir kullanım imkanı sunulurken otomatik hava pujörü, sistemde var olan havanın sistemden atılarak fazla ısınmasına engel oluyor.

145 yıllık bilgi birikimi ile elektrikli ısıtma cihazlarında da iddialı

Vaillant’ın, 145 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile ısıtma sektörüne yön vermiş; köklü ve yenilikçi bir firma olduğunu belirten Vaillant Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, “Ürün gamında sektörde çok bilinen kombi, şofben, radyatör, termosifon gibi ürünlere ek olarak, ısı pompası, ani su ısıtıcıları, solar sistemler gibi yenilenebilir enerji ürünlerini de barındıran, iş ortaklarına ve müşterilerine komple sistem çözümleri sunan bir markayız. Sektörde elektrikli kombi olarak da anılan eloBLOCK gerek ısı pompaları ile akuple edilen sistem çözümleri, gerekse gaz bulunmayan yerlerde sunduğu konfor ile çok önem verdiğimiz bir ürün” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın