Toshiba Aile Boyu Serinlik Kampanyası

Alarko Carrier’ın pazara sunduğu Toshiba multi sistem klimalarda, yaz sıcaklarını konforlu geçirtecek kampanya başladı. Tek bir dış üniteyle, aynı anda evin farklı odalarında isteğe uygun sıcaklık sağlayan multi sistem, bir klima fiyatına iki iç üniteli multi split klima kampanyasıyla satışa sunuluyor. Bonus’a özel, peşin fiyatına sekiz taksit avantajıyla…

Alarko Carrier güvencesiyle tüketicilerle buluşan Toshiba multi sistem klimalarda yaz sıcaklarına hazırlayan kampanya başladı. Birden fazla odanın iklimlendirme ihtiyacını karşılayan multi sistem klimalar, avantajlı fiyatı ve taksit olanağı ile yaz aylarını konforlu geçirmek isteyenleri bekliyor.

Toshiba Aile Boyu Serinlik

Toshiba multi sistem klimalar, bir klima fiyatına iki iç üniteli multi split klima kampanyasıyla satışa sunuluyor. Bonus’a özel peşin fiyatına sekiz taksitle satışa çıkan klimalar, 30 Nisan’a kadar KDV ve montaj dahil 7 bin 240 TL.

Toshiba multi sistem klimalar sayesinde, tek bir dış üniteyle, aynı anda evin farklı odalarında, isteğe uygun sıcaklık değerlerini sağlamak mümkün oluyor. A++ enerji sınıfında yer alan klimalar, enerji tasarrufu da sağlıyor.

Toshiba multi sistem klimaların hafif ve kompakt yapıya sahip dış ünitesi, diğer sistemlere oranla daha sessiz çalışıyor. Ürünlerdeki ileri teknoloji, optimum performans sunarak yaşam kalitesini iyileştiriyor. Farklı kapasitelerde tasarlanan dış üniteler, tüketicinin ihtiyacını hem ekonomik hem de konfordan ödün vermeden karşılamasını sağlıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın