Karat 34 projesinin tercihi GF Hakan Plastik ürünleri

Emlak Konut GYO güvencesiyle “Doğa Şehircilik” ve “Başyapı” tarafından inşaa edilen Karat 34 karma yaşam projesinin tesisat sistemlerinde GF Hakan Plastik ürünleri tercih edildi.

İstanbul’da iş ve yaşam akışının önemli noktalarından Bahçelievler’de inşaa edilen; ofis ve rezidanslardan oluşan prestijli bir karma yaşam projesi olan Karat 34 tesisat sistemleri, SILENTA ürün grubundan Silenta 3A ve Silenta FR’nin  yanı sıra PP-R ve PVC ürünleri ile döşendi.

Karat 34 karma yaşam projesi

Sürdülebilir Yaşam Alanı hedefi doğrultusunda çevreye duyarlı bir proje olarak geliştirilen Karat 34’de kullanılan Silenta 3A ve Selenta FR, esneklik ve sessizliği ile ön plana çıkan ürünler.

Karat 34

Silenta 3A ve Selenta FR

SİLENTA 3A, yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gerektiren tüm DIN 4109, DIN 4102 sistem standartlarına uygun şekilde formüle edilerek güçlendirilmiş bir ürün. PP’den üretilen ses yalıtımlı SİLENTA 3A atık su boru sistemi, 4lt/s akış hızında sadece 16 dB ses şiddeti ile tesisat sistemlerinin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılıyor.

Silenta Premium

SILENTA FR ise Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru Sistemi olarak, olası yangınlarda alev iletiminin en aza indirgenmesi için üstün özellikler taşıyor. TS EN 13501, DIN 4102 yanıcılık ve DIN 4109, EN 14366 sessizlik standartlarına uygun olarak geliştirilen SILENTA FR, atık su ve asidik sıvı transferleri için kullanılabiliyor.

Mineral katkılı özel bir formülasyonla üretilen boru sistemi, Almanya  Fraunhofer Enstitüsü tarafından yapılan ölçümlerde EN 14366’a göre 4lt/s akış hızında sadece 12 dB ses şiddeti seviyesine ulaşıyor.

Aquasystem PP-R

GF Hakan Plastik’in Aquasystem PP-R boru sistemleri, konutlarda suya sağlıklı ve güvenli şekilde ulaşılması; tesisat sistemlerinin sorunsuz bir şekilde uzun ömürlü çalışması açısından tercih ediliyor.

GF Hakan Plastik ürünlerinin uzmanlığı, yapıların geleceğe güvenle ulaşmasına katkı sağlıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın