Eurovent Ticari Soğutma Ekipmanları Yeni Başkanı Maurizio Orlandi

Eurovent “Ticari Soğutma Ekipmanları” Ürün Grubu yeni grup başkanı Maurizio Orlandi oldu ve yeniden seçilen Başkan Yardımcısı Jesus Beraza tarafından desteklenecek.

Maurizio Orlandi

Maurizio Orlandi (Teknik Uygunluk ve Fikri Mülkiyet Müdürü, Epta), 14 Ocak 2022 tarihli çevrimiçi toplantısında Eurovent“Ticari Soğutma Ekipmanları” Ürün Grubunun yeni Başkanı olarak seçildi. Eurovent ve soğutma endüstrisinde geniş deneyime sahip olan Orlandi, Ocak 2005’ten bu yana sürekli olarak Eurovent PG-RDC Başkanı olarak sektörde hizmet veren Pierluigi Schiesaro’nun (Ar-Ge Direktörü, Arneg) yerini alacak. Jesus Beraza (Baş Strateji ve İnovasyon Sorumlusu, Koxka), 28 Eylül 2016’da yaptığı bir önceki seçimin ardından Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçildi.

Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Maurizio Orlandi konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu Ürün Grubuna katkılarından dolayı Pierluigi’ye kişisel bir teşekkürle başlayarak, bana duyduğunuz güven için çok teşekkür ederim. Eurovent’i ve sektörümüzü Avrupa ve küresel ortamda güçlendirme yönünde çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Maurizio Orlandi

Jesus Beraza

Jesus Beraza ise şunları ekledi: “Grup Başkan Yardımcısı olarak bu grubu desteklemeye devam edeceğime inandıkları için grup katılımcılarına minnettarlığımı göstermek ve Eurovent’in ana yol gösterici ilkelerinden biri olan adil rekabeti kesin olarak artırma konusundaki kararlılığımı vurgulamak istiyorum.”

Grubun bir sonraki toplantısı 2 Şubat 2022 Çarşamba günü online olarak gerçekleştirilecek. Eurovent ‘Ticari Soğutma Ekipmanları’ Ürün Grubu; frigorifik vitrinleri (uzaktan ve entegre üniteler), soğuk odaları, ticari soğutucuları, dondurma dondurucuları ve soğutma paketlerini kapsıyor. Ticari soğutma ekipmanı üreticilerinin Avrupa’daki en büyük çalışma grubudur ve grup, ulusal düzeyde Eurovent Üye Dernekleri tarafından destekleniyor.

Eurovent Sertifikasyonu

İklimlendirme ve soğutma ürünlerinin, Avrupa ve uluslararası standartlara göre performans derecelendirmelerini onaylar. Amaç, rekabete dayalı oyun sahasını tüm imalatçılar için aynı seviyeye getirerek ve de endüstriyel performans derecelendirmelerinin bütünlüğünü ve doğruluğunu artırarak müşteri güveni oluşturmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın