Danfoss Link İle Kullanıcıya % 23’e Varan Enerji Tasarrufu

Elektrikli, sulu ve radyatör tipi ısıtma modellerinin tümünü hem merkezi bir noktadan hem de uzaktan kontrolüne imkan tanıyan ısıtma otomasyonu Danfoss Link, kullanıcıya yüzde 23’e varan enerji tasarrufu yanı sıra yüksek konfor da sağlıyor.

Verimliliği yüksek kombi veya kazan sistemleri kullanılsa dahi enerji verimliliğinin arttırılması, yaşam alanlarındaki konfor ve tasarrufun sağlanması açısından sistemlerin kontrollü bir şekilde yapılması önem taşıyor.

Danfoss Link

Akıllı ev otomasyon sistemlerinin yaygınlaşmasıyla beraber akıllı ısıtma otomasyon sektörü de gelişmekte, DanfossLink gibi yapay zeka tabanlı, uzaktan erişime uygun ürünler de tasarımıyla fark yaratıyor.

Elektrikli, sulu ve radyatör tipi ısıtma modellerinin tümünü, hem merkezi bir noktadan hem de uzaktan kontrolüne imkan tanıyan DanfossLink, başlıca zon kontrol cihazlarından yani termostatlar ve bileşenlerinden oluşuyor.

Danfoss Link sistemi

Danfoss Link sistemi, radyatörlü ısıtma ve döşemeden ısıtma sistemlerinin ayrı ayrı veya kombine olarak kontrolünü kapsıyor. DanfossLink tüm ısıtma sisteminin dokunmatik bir ekran ile tek noktadan kontrolü ve bağımsız çalışmalarla yüzde 23’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Merkezi dokunmatik ekrandan tüm sistem izlenebiliyor ve kullanıcının isteğine göre gerek manuel gerekse haftalık program kurulumlarına imkan veriyor. Ayrıca DanfossLink oda sıcaklıklarının birbirinden bağımsız ayarlanabilmesi sayesinde son kullanıcı için enerji tasarrufu ve yüksek konforlu bir ortam sunuyor.

Danfoss Link sistemi, kablosuz ağ bağlantısıyla internet üzerinden, kullanıcının evde olmadığı zamanlarda dahi android ve ios işletim sistemiyle uyumlu DanfossLink App uygulamasıyla akıllı telefon veya tablet kullanarak ısıtma sisteminin kontrol edilmesine izin veriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın