Daikin, R32’li Yeni Sky Air A Serisi ile sezona Hızlı Giriyor.

Daikin, Türkiye’nin ilk R32’li hafif ticari iklimlendirme ürünleri Sky Air A serisi ile fark yaratıyor. Daikin, R32’li yeni Sky Air A serisi ile sezona hızlı giriyor.

İklimlendirme sektörünün duayen markası Daikin, ticari ürün grubunda yer alan Sky Air A serisi ile fark yaratmaya hazırlanıyor. R32 soğutucu akışkanın enerji verimliliği ve çevre dostu olmasının avantajlarından yararlanan yeni Sky Air A serisi, geleceğe uygun bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Sky Air A serisi ürün grubunda yer alan 2 yenilikçi model Alpha ve Advance kolay ve hızlı montaj avantajının yanı sıra son kullanıcılar için düşük işletme maliyetleri, üstün enerji verimi sağlayan patentli ve eşsiz teknolojisiyle benzerlerinden ayrışıyor. Sky Air A serisi Türkiye’de ilk R32’li hafif ticari iklimlendirme ürünleri olma özelliği taşıyor.

Sektörünün lider markası Daikin, Sky Air A serisinden 2 yeni cihaz ile geniş ürün gamına yenilikçi ürünler eklemeye devam ediyor. Daikin’in sektörde devrim niteliğinde olduğu için Reform 32 adını verdiği R32 soğutucu akışkanın enerji verimliliği ve çevre dostu olmasının avantajlarından yararlanan yeni Sky Air A serisi, geleceğe uygun bir çözüm sunuyor. Cihazlar, A++’ya ulaşan üstün enerji verimi (Sky Air Alpha serisi için 7.72’ye ulaşan SEER değeri) ve daha düşük işletme maliyetleri sağlıyor. Daikin Sky Air A serisinin merkezinde esneklik ve montaj kolaylığı yer alırken, fütürist özellikleriye kısa zamanda restoran, ofis ve mağazaların yeni referans ürünü haline geleceğe benziyor.

daikin r32 Sky Air Advance

Türkiye’de ilk Reform 32’li hafif ticari iklimlendirme ürünleri olma özelliği taşıyan Sky Air A serisinden Alpha modeli, 2018 yılının başında piyasaya çıkmış, yenilikçi özellikleriyle büyük beğeni toplamıştı. Artan enerji verimliliği, opsiyonel online kontrol imkanı gibi özellikleriyle dikkati çeken ürünün, 85 metreye kadar borulama uzunluğuna sahip olması cihaza büyük avantaj kazandırmış, son kullanıcının montaj sorununa çok önemli bir çözüm getirmişti. Advance modeli ise yaz aylarında tüketicilerin beğenisine sunulacak.

TASARIMDA İNOVATİF YAKLAŞIM

Yeni seri cihazlar kompakt tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Sky Air Advance modelinin yüksekliği bir metreden daha az. Hem ısıtma hem soğutmada -20°C’ye kadar tüm iklim koşullarında geniş bir çalışma sıcaklık aralığına ve 46 dBA’ya kadar düşürülmüş çalışma sesine sahip olan Sky Air Alpha, sunduğu yüksek tasarım esnekliği ile mağazalar, ofisler ve restoranlar dahil olmak üzere tüm hafif ticari uygulamalar için ideal ürünler olarak öne çıkıyor.

Sky Air A serisinin iç üniteleri hem Reform 32 hem de R410A dış ünitelerle uyumlu olacak şekilde güncellenerek kullanım kolaylığı sağlandı. Yeni serideki cihazlarda dairesel atışlı kaset ve tam düz kaset, geniş-gizli tavan tipi üniteler serisi, duvara ve tavana asılı üniteler ve döşeme tipi üniteler dahil olmak üzere toplam 36 farklı iç ünite seçeneği bulunuyor. Bu özellikler stok açısından ürün grubunu esnek hale getiriyor.

EFEKTİF SERVİS ANLAYIŞI

Yeni Sky Air A serisi, sahada montajı çok daha hızlı hale getiren 40 metreye kadar ön şarjlı boru uzunluklarıyla montaj personelinin yardımcısı olacak biçimde tasarlandı. Ünitelerin daha hafif olması sayesinde taşınması ve gereken konuma yerleştirilmesi daha kolay hale geldi.

Bileşenlere kolay erişim sağlayan ön plaka yeniden tasarlandı. Böylece üniteler, kolay hata okuma ve entegre kaçak kontrol fonksiyonu için yeni 7 bölgeli ekrana sahip hale geldi. Bütün bunların sonucunda montaj, devreye alma ve servisin diğer aşamalarında Sky Air A serisi ile çalışmak daha da kolaylaştı.

Tüm Sky Air A serisi ünitelerde yer alan yeni replacement teknolojisi, mevcut klima sistemlerini değiştirmek için daha rahat ve güvenilir bir yol sunarken A serisi ‘replacement’ pazarı için akıllıca seçenek olarak ortaya çıkıyor.

SİSTEMİN MERKEZİNDE ‘DAIKIN’ VAR

Sistemin merkezinde yer alan patentli Daikin inovasyonu ile yeni A serisi, özellikle Reform 32 soğutucu akışkanla kullanım için tasarlanmış ve üretilmiş yüksek verimli bir swing kompresöre sahip. Serinin ürünleri, yeni soğutucu akışkan geçişleri ve soğutucu akışkan soğutmalı elektrikli bileşenleri sayesinde tüm hava koşullarında çok daha yüksek güvenilirlik sağlıyor ve sahanın daha az ziyaret edilmesini gerektiriyor.

TEKNOLOJİK DESTEK KONFOR SAĞLIYOR

En yüksek verimi sağlamada Değişken Soğutucu Akışkan Sıcaklığı (VRT) özelliğinin kanıtlanmış avantajlarından yararlanan Sky Air Alpha serisi, her bir müşterinin ihtiyacına uygun donanımla optimum konfor ve esneklik vaat ediyor. Son kullanıcılar, farklı bir dizi Daikin kumanda çözümü ile sistemi mobil veya tablet cihazlarından kontrol edebilecekler.

Çok sayıda alanı kontrol etmek için yeni ‘Intelligent Tablet Controller’ ve ‘Daikin Bulut Servisi’ çözümünden yararlanmak mümkün hale geliyor. Son kullanıcılar iklimlendirme ve alarmları merkezi olarak kontrol edebilirken, teknik yöneticiler uzaktan yardım sağlama bildirimleri alabiliyor.

Yeni ürün grubu Sky Air A serisi, Daikin’in Reform 32 soğutucu akışkan kullanımı konusundaki kararlılığını ve eşsiz uzmanlığını gözler önüne seriyor. Ürünler, son derece esnek olarak dizayn edildiği için en zorlu uygulamalarda bile kurulum işlemini olabildiğince kolay hale geliyor. En önemlisi de F gazının kullanımdan kaldırılmasına yönelik olarak geleceğe uygun bir çözüm sağlıyor. Ürünler, son kullanıcılara daha fazla enerji verimliliği, dayanıklılık ve daha düşük çevresel etki sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın