Buderus Yoğuşmalı Kombilerde 2 Kat Puan

Sektörün uzman sadakat kulübü Buderus Star Club, 11 Şubat-31 Mart tarihleri arasında devreye alımı gerçekleştirilen tüm yoğuşmalı kombilerden bayilerine 2 kat puan kazandırıyor.

Buderus Star Club hem üyelerinin uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağlıyor hem de kolayca toplanan puanlarla üyelerine çeşitli hediyelere sahip olma fırsatı sunuyor. 2019 yılındaki yeni “2 Kat Puan Kampanyası” ile zengin hediye kataloğu ve sunduğu bir çok özellikle üyelerine avantaj sağlamaya devam ediyor.

Buderus Star Club 2 Kat Puan

“Her Usta Bir Kahramandır” etkinliğiyle sektörün uzmanlarıyla buluşuldu

Buderus Star Club yeni kampanyası dışında da farklı etkinlikler aracılığıyla üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Buderus’un Ufuk Özkan’ın sunumuyla gerçekleştirdiği “Her Usta Bir Kahramandır” etkinliğinde; ısıtma, soğutma, havalandırma sektörü için ustaların sadece montaj yapan değil, aynı zamanda son kullanıcıya en kaliteli ve en doğru hizmet veren marka temsilcileri olduğunun altı çizildi ve katılımcılar oldukça keyifli vakit geçirdi. İki etaptan oluşan yarışma sonucunda yarı-finalist ve finalistler ödüllerini kazandı. Buderus Star Club kapalı Facebook grubunda yapılan yarışmayla meslekte kaçıncı yılları olduğunu en etkili şekilde anlatan Star Club üyemiz ise sürpriz bir hediye kazandı.

Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club

Buderus Star Club, sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatler ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club üyelere birçok avantaj ve ayrıcalık sağlamanın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın