Baymak Ara Basınçlandırma Pompası K-Ha; Pompamat

Baymak, su basıncının yetersiz kaldığı yerlere lokal ve ideal teknolojik çözümü, su teknolojilerinde çözüm ortağı DAB firması tarafından geliştirilen K-HA serisi ara basınçlandırma pompası Pompamat ile sunuyor.

Baymak’ın su teknolojilerindeki çözüm ortağı DAB teknolojisi ile üretilen K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompaları, mevcut su basıncının yetersiz kaldığı yerlerde lokal olarak ihtiyaç duyulan basıncı sağlıyor.

Bazı sistemlerde, kireçten kaynaklı boru iç çaplarında zamanla meydana gelen daralma, sistem basıncının düşmesine neden olur. Su basıncı, sistemde bulunan uzak noktadaki musluklara yetersiz gelirken, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi makineler su basıncı yetersiz olduğu için çalışmaz.

Baymak’ın DAB teknolojisine sahip K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompası ise basıncın yetersiz olduğu noktalara lokal çözümler sunarak, Baymak güvencesi ve kolay ulaşılabilirliği ile tüketiciye kolaylık sağlar.

pompamat

Açık çevrim güneş kolektörü sistemlerinde de rahatlıkla kullanılabilen K-HA Serisi Ara Basınçlandırma Pompası, depodaki su azaldığı zaman üst kattaki dairelerde sıcak su problemi yaşanmasını engeller.

Bu sistemlerde deponun yarım metre altına koyulan ara basınçlandırma pompaları problemin önüne geçse de depodaki suyun sıcaklığının 100 ºC’leri bulması, piyasadaki diğer ara basınçlandırma pompalarında arızalara neden olur. DAB teknolojisi K-HA serisi ara basınçlandırma pompaları ise maksimum. 100 ºC akışkan sıcaklığı dayanımına sahiptir.

Bunun yanı sıra pompa üzerinde dahili bir basınç şalteri ve aşırı yüklere karşı termik koruma bulunur. Basınç şalteri yatay düzlemde kalmak şartı ile pompa yatay veya dikey montaj esnekliğine sahiptir.

Pompamat K-HA Teknik Özellikler

Koruma Seviyesi: IP 44
Yalıtım Sınıfı: F
Çalışma Aralığı: 0 – 4,2 m3/h ile 0 – 22 mss
Akışkan Özellikleri: Temiz su
Akışkan Sıcaklık Aralığı: 0°C ile + 100 °C Dahili basınç şalteri ile manuel veya otomatik çalışma
Min. Otomatik Çalışma Basıncı: 0,5 mss
Min. Otomatik Çalışma Debisi: 2,5 lt/dk

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın