Wilo’ya En Yenilikçi Şirket Ödülü

Pompa sektörünün teknoloji uzmanı Wilo, Almanya’da düzenlenen Top 100 inovasyon ödülleri yarışmasında “Yenilikçi Süreçler / Organizasyon” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Wilo’nun yenilikçi yaklaşımı

Wilo, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla pompa sektörünü geleceğe taşımaya devam ediyor. Şimdiye kadar sektörde kilometre taşı olarak nitelendirilen pek çok “ilk”i gerçekleştiren Wilo’nun yenilikçi yaklaşımı ödüle layık görüldü.

Almanya’nın Frankfurt kentinde bu yıl 26.’sı yapılan Top 100 inovasyon ödülleri yarışmasında Wilo, en iyiler arasında gösterildi.

Wilo En Yenilikçi Şirket Ödülü

Pompa uzmanı Wilo, “Yenilikçi Süreçler / Organizasyon” kategorisinde ödüllendirilirken Wilo Grubu CEO’su Oliver Hermes şunları söyledi: “Wilo, kuruluşundan bu yana kendisini pompa endüstrisinde bir inovasyon lideri olarak belirledi. Yeni teknolojiler ve yenilikçi çözümler şirket tarihimizin önemli bir parçasıdır.

Bu bağlamda aldığımız bu ödül, çalışanlarımızın performansını çok özel bir şekilde onurlandırdı.”

“Pompa endüstrisinde dijital bir öncüyüz”

Wilo’nun, 1872’den bu yana dünyanın dört bir yanındaki insanlara yenilikçi pompalar ve ileri teknoloji sistem çözümleri sunduğunu ifade eden Oliver Hermes, sözlerine şöyle devam etti:

“Dijital dönüşümün sunduğu fırsatlardan yararlanarak, bir üreticiden çok bir çözüm sağlayıcısına dönüştük. Wilo ürünlerini dijital özelliklerle daha ‘akıllı’ hale getiriyor ya da fosil yakıtlardan bağımsız olarak çalışabilmeleri için güneş enerjisi modülleriyle donatıyoruz. Kendimizi pompa endüstrisinde dijital bir öncü olarak görüyoruz.”

Wilo Teknoloji Baş Sorumlusu Georg Weber ise şirketteki herkesin yeni fikirlere Wilo’nun gelişimine katkıda bulunduğunu belirterek şunları söyledi:

“Aktif, çalışan odaklı stratejimiz ile sayısız gelişme sağladık. Yaratıcı yaklaşımımız ürün portföyüyle sınırlı değil. İş süreçlerindeki iyileştirmeler, sürdürülebilirlik, sosyal sorumluluk gibi konularda da önemli adımlar atıyoruz.

Bu çerçevede, Top 100 inovasyon ödülünü, dünya çapındaki 7.800 Wilo çalışanı adına alıyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın