Vaillant Club, Medline Acil Sağlık ile İşbirliği

Sadakat programı Vaillant Club ile müşterilerine birçok ayrıcalık sunan Vaillant, Medline Acil Sağlık ile işbirliğine çalışanlarını da dahil etti. Vaillant, Medline ile işbirliğinin ikinci yılında, Satış Sonrası Hizmetler ekibine de 7/24 acil sağlık hizmeti olanaklarından yararlanma olanağı sunuyor.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant, Satış Sonrası Hizmetler ekibine Medline Acil Sağlık’ın sağlık hizmetlerinden yararlanma olanağı sunuyor. Sadakat programı Vaillant Club ile Medline Acil Sağlık işbirliğinin kapsamını genişleten Vaillant, müşterilere sunulan; acil durumlarda 7/24 geçerli, acil sağlık hizmeti üyeliği kapsamında yer alan telefonla tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetlerinden çalışanlarının da yararlanmasını sağlıyor. İşbirliği kapsamında 32 parametre acil durumlar listesinde yer alan durumlarda çalışanların yanı sıra aileleri ve ev sınırları içerisinde bulunan misafirleri de Medline Acil Sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek.

Medline Acil Sağlık

Vaillant Group Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Zeki Kalaycılar, işbirliğinin ikinci yılında müşterilerine 7/24 gözü gibi bakan Satış Sonrası Hizmetler ekiplerini de kapsama aldıklarını belirterek “Vaillant olarak en önemli değerimiz çalışanlarımız. Çalışanlarımızın sağlığı ve mutluluğu bizler için büyük önem taşıyor. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlama yolunda projeler geliştirirken çalışanlarımızın motivasyonunu artırmaya yönelik çalışmalarımıza da devam ediyoruz” diye konuştu.

Birçok hizmetten ücretsiz yararlanma olanağı sunuyor

Vaillant Group Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Şenay Yalıç, Medline ile yapılan anlaşma kapsamında, Vaillant Club üyelerinin Medline’ın telefon ile tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetleri başta olmak üzere birçok hizmetten ücretsiz faydalanabildiğini söyledi. Yalıç, “Bu hizmetlerden artık çalışanlarımız da faydalanacak. Çalışanlarımız beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkan sağlık sorunları için Medline doktorlarına günün her saati istedikleri soruları yönelterek telefon ile tıbbi danışmanlık hizmeti de alabilecek. Onlara müşteri hizmetlerinde öncelikten, ücretsiz Medline ambulans servisine, indirimlerden etkinliklere kadar birçok unsurun yer aldığı avantajlar dünyasının kapılarını açıyoruz” dedi.

Vaillant müşterilerini, yetkili satıcılarını ve ustalarını içine alan ve sektörünün ilk sadakat programı olan Vaillant Club programı üyelerinin hayat tarzlarına, günlük ihtiyaçlarına, kullandıkları Vaillant ürünlerine uygun; konfor, sağlık ve yaşam tarzı gibi kategorilerde ayrıcalıklar sunuyor. Vaillant Club üyeleri mobil sağlık hizmetinin yanı sıra özel etkinlik ve organizasyonlara katılma fırsatları, satış sonrası hizmetlerde çağrı merkezi önceliği ve yeniden Vaillant ürünü alımında sadakat indirimleri gibi imkanlardan yararlanabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın