Üsküdar Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projesi ve Avend Nefes de Aironn Fan Grupları

Aironn, 5000 yeni konutluk Üsküdar Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projesi ve 121 konut, 5 bloktan oluşan Avend Nefes projelerinde yer aldı.

Üsküdar Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projesi ve Avend Nefes

Üsküdar Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projesi

Üsküdar Kirazlıtepe Kentsel Dönüşüm Projesi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Üsküdar’da Büyük Dönüşüm 5000 Yeni Konut Projesi” kapsamında Üsküdar Kirazlıtepe’de gerçekleştirilen, 180 bin metre kare alanda 900 konutluk yeni yaşam merkezinin havalandırma fanlarını Aironn A.Ş. üretiyor. Aironn tarafından üretilen özgün tasarıma sahip fanlar; hem performansları hem de yangın dayanımları; EN 12101-3’e Uygun Fan Yüksek Sıcaklık Test Laboratuvarı, AMCA 250-12’ye Uygun Jet Fan Performans Test Laboratuvarı ve AMCA 210-16 Akredite Fan Performans Test Laboratuvarı sayesinde testlerden geçiriliyor.

Müşteri talebi doğrultusunda bu testler “şahitli” olarak gerçekleştiriliyor. Testler, internet üzerinden eşzamanlı olarak izlenebiliyor, raporlanabiliyor. Aironn A.Ş.’nin fan üretimi alanında Türkiye’de benzeri bulunmayan laboratuvarları, şirketin kalite yönetiminde önemli bir yere sahip.

Avend Nefes

Avend Nefes

Çağdaş konut yaklaşımlarının başarılı örneği 121 konut, 5 bloktan oluşan Avend Nefes, 44.169 m2 inşaat alanına sahip. Hacettepe Ormanı manzarasına hakim blokları ile Avend Nefes, Beytepe’ye yeni bir soluk getiriyor.

Türkiye’de otopark havalandırma ve yangın güvenliği konusunun önem kazanmasında önemli katkısı olan Aironn Havalandırma A.Ş., Avend Nefes’in otopark jet fan sistemlerinin tedarikçisi oldu. Aironn tarafından üretilen, her biri performans testlerinden geçtikten sonra teslim edilen jetfanlar, montaj maliyetini ve süresini düşürecek şekilde tasarlanıyor.

Aironn A.Ş., otopark jetfanlarının yanı sıra merdiven ve asansör basınçlandırma fanları, çatı fanları dahil Avend Nefes’in tüm fanlarının da üreticisi.

Aironn Hakkında

Aironn, havalandırma endüstrisinde Türk mühendisliğinin gücünü başarıyla yansıtacak üretici kuruluş olarak 2011 yılında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu günden beri sektörde fark yaratmak isteyen Aironn, teknolojide, inovasyonda dünya standartlarını maliyet avantajı ile birleştirerek çözüm sunmayı hedefledi. “En rekabetçi enstrümanımız fiyat değil, yarattığımız farklar olmalı” bakış açısıyla güçlü bir Ar-Ge alt yapısı oluşturdu. Ar-Ge’yi evrensel bir kültür olarak ele aldı ve benimsedi. Yangın, duman ve basınçlandırma fanları, jet fanlar, metro ve tünel fanlarından sonra aksiyel fanlar, EC fanlar, sığınak havalandırma fanları, çatı ve kanal tipi fanlardan banyo fanlarına kadar, fan ürün grubunu eksiksiz hale getirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın