Tesisat sektörü öğrenci buluşmasında GF Hakan Plastik

Eğitim programlarına ayrı bir önem veren GF Hakan Plastik, bu kez Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması etkinliğinin sponsorlarından biri olarak sektöre katkı sağladı.

GF Hakan Plastik, hem kendi bünyesinde hem de bayileri aracılığıyla sıhhi tesisat ustaları ile bir araya gelerek eğitimler gerçekleştiriyor; mesleki okulların ilgili bölümlerine ürün ve eğitim desteği sağlayarak geleceğin ustalarının eğitimine katkı sağlıyor. Kaliteli malzeme kadar uygulamalarını yapan tesisat ustalarının da önemine inanan GF Hakan Plastik, bu konuda çeşitli etkinliklere de destek oluyor. 27 Kasım tarihinde gerçekleşen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması da bu etkinliklerden biri oldu.

Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması

ISOV Sakıp Sabancı Konferans Salonu’nda gerçekleşen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması’nda GF Hakan Plastik geleceğin ustalarını ağırladı. TESİDER (Tesisat Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği) ve Odaklı Grup Medya iş birliğiyle düzenlenen Tesisat Sektörü Öğrenci Buluşması, tesisatçılığı meslek edinen tüm sektör ilgililerine katma değer sağlamayı amaçlayan bir etkinlik oldu. Yaklaşık 300 tesisat sektörü ve iklimlendirme alanı öğrencisinin katılım sağladığı etkinlikte firma yetkilileri ürünler hakkında bilgiler aktardılar; öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

GF Hakan Plastik, önümüzdeki dönemlerde de eğitim konusundaki çalışmaları desteklemeyi sürdürecek.

GF Hakan Plastik Hakkında

GF Hakan Plastik: Georg Fischer, 1802 yılında kurulmuş İsviçre merkezli bir firmadır. 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir.

GF Piping Systems (Boru sistemleri), GF Casting Solutions (Hafif Döküm Çözümleri) ve GF Machining Solutions (Talaşlı İmalat Çözümleri). 33 ülkede 57 üretim tesisine ve yaklaşık 15.000 çalışana sahiptir. GF Piping Systems, plastik ve metalden yapılmış boru sistemleri konusunda dünyadaki lider kuruluşlardan biridir.

GFPS, su ve gazın sanayi, kamu hizmetleri ve yapı teknolojisi içinde güvenli bir şekilde taşınması için sistem çözümleri ve yüksek kaliteli bileşenler üretmektedir. 3 ana gruba sahip GFPS, üst yapı, alt yapı ve endüstriyel alana yönelik ürünler sunmaktadır.

1965 yılında kurulan Hakan Plastik, yenilikçi yapısı ile plastik boru sistemleri alanında lider markalardan biridir. Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firmadır.  2013 yılında gerçekleşen satın alma ile GF Hakan Plastik markası ile plastik boru sektöründe hem iç pazarda hem de ihracat alanında çalışmalarına devam etmektedir. Firma, sürdürdüğü başarılı çalışmalarla ISO 500 listesindeki yerini yukarılara taşımaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın