Santek Yapı Dekorasyon ve Doğalgaz Fuarı

Santek Yapı Dekorasyon ve Doğalgaz Fuarı, 05-08 Mayıs 2016 tarihlerinde Süleyman Demirel Kongre ve Sergi Sarayı’nda Isparta ilinde gerçekleştirilecektir.

19 yıldır düzenlenen fuarda yapı ve dekorasyon ürünleri, ısı, su, ses izolasyon ürün ve hizmetleri, asansör, otomatik kapı ve güvenlik sitemleri, doğalgaz ürünleri, ısıtma soğutma ve havalandırma sistemleri, kombi panel ve radyatörler, güneş enerji sitemleri, klima sistemleri, market ve pasta dolapları raf sistemleri, kapı pencere sistemleri, mutfak dolapları ve ekipmanları, banyo dolapları, duşa kabin,. cam balkon ve panjur sistemleri, zemin kaplamaları konusunda faaliyette bulunan firmalar ziyaretçilerle buluşacaktır.

Gelişmekte olan ülke ekonomisi içinde Isparta ve Göller Bölgesi’nin sınırlarının dışına açılması ve bölge dışındaki firmalara da bu bölgenin kapılarını açacak fırsatların yaratılması ve bu amaçla alıcılar ile satıcıların her yıl buluştukları ortak bir adres olmak hedeflenmiştir. Bu hedef doğrultusunda fuarda Burdur, Afyon, Denizli, Kütahya, Uşak ve ilçelerinden de ilgili kişilerin ziyaretini sağlamak için gerekli yerlerle görüşmeler sağlanmıştır. 19 senedir Isparta’nın tek ihtisas fuarı olma özelliğini başarıyla sürdüren organizasyonumuz bu misyonunu kararlılıkla sürdürme yolundadır. Fuarımızın özelliği ihtisas fuarı olması yanı sıra, Isparta halkının ihtiyaçlarına cevap verebileceği bir platform olmasıdır.

2016 senesinde 5-8 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Santek Yapı Dekorasyon ve Doğalgaz Fuarı için planlanan ziyaretçilerin yaşam alanları için(ev. bina. bahçe) aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir platform oluşturmak ve ihtiyaçlarını çeşitli alternatifler arasında en uygununu seçerek karşılamaları dolayısıyla fuarı daha verimli hale getirmektir. Bu nedenle bu sene için planlanan mümkün olduğunca her sektörden firmaların bir araya getirilmesidir.

Genel tanıtım çalışmalarının yanı sıra; fuara gelen ziyaretçi kitlesinin daha profesyonel ziyaretçiler olması için; ticaret odaları, meslek odaları, iş adamı dernekleri, resmi kurumlar, il protokolü vb. gibi kanallardan ulaşarak fuarı ziyaret etmeleri sağlanacaktır.

Santek Yapı Dekorasyon ve Doğalgaz Fuarı Katılımcı Portföyü

Isıtma, Soğutma ve Havalandırma sistemleri
– Yapı Malzemeleri
– İç ve Dış Mimari dekorasyon ürünleri
– Mutfak banyo ürün ve ekipmanları
– Boya sanayi
– Nalburiye, Hırdavat,Tesisat
– Doğalgaz Sistemleri ve yan sanayi
– İlgili diğer sektörler

Santek Yapı Dekorasyon ve Doğalgaz Fuarı

Kaynak:Santek Yapı Dekorasyon ve Doğalgaz Fuarı, detayfuarcilik.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın