Masdaf Pompa Sistemlerinde “Performans Test” Güvencesi

Verimli ve çevreci pompa teknolojilerini, yeni geliştirdiği “pompa test standı”nda test edip, performanslarını ölçen Masdaf, yüksek müşteri memnuniyeti ve üstün müşteri deneyimi sunmaya devam ediyor.

ERGAZ’ın Erzurum’da ki Akaryakıt Depolama ve Kara Dolum Terminali’nde yerini alacak olan “NME Serisi Ağır Hizmet Tipi Pompalar”ın performans testi, ERGAZ yetkililerinin katılımlarıyla yılın ilk çeyreğinde Masdaf’ın Düzce fabrikasında bulunan “Pompa Test Standı”nda gerçekleştirildi.

Masdaf Pompa Test Standı

Yüksek pompa teknolojileri ile 43 yıldır sektörün lider markası olan Masdaf, yılın ilk çeyreğinde pompa teknolojilerine yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Verimli ve çevreci pompa teknolojilerini, yeni geliştirdiği “pompa test standı”nda test edip, performanslarını ölçen Masdaf, yüksek müşteri memnuniyeti ve üstün müşteri deneyimi sunmaya devam ediyor.

masdaf pompa

Önemli referans projelere yüksek katma değer sağlayan Masdaf, maksimum 10.000 m³/h lik debi kapasitesine sahip yeni “pompa test standı” ile müşterilerinin satın aldıkları pompa teknolojilerinin yüksek kalite ve performansını henüz fabrikadan çıkmadan görebilmelerini sağlıyor.

ISO 9906 pompa test standardına uygun şekilde gerçekleştirilen testlerde “uçtan emişli pompalar, inline pompalar, ayrılabilir gövdeli çift emişli pompalar, yangın pompaları, kademeli pompalar, proses pompaları, dalgıç pompalar, kolonlu pompalar, kendinden emişli pompalar ve dişli pompalar”ın performansı, scada sistemi üzerinden anlık olarak izlenip, raporlanabiliyor.

Masdaf Pompa Sistemleri

Masdaf’ın yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan çevreci ve verimli pompa teknolojileri, ERGAZ’ın Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde’ de kurulan, 26.500 m³kapasiteli Akaryakıt Depolama ve Kara Dolum Terminali’de yerini aldı.

Projede kullanılan“NME serisi Ağır Hizmet Tipi Pompalar”, sistemde kullanılacak akışkana (benzin ve motorin ) uygun ve tesisin otomasyon sistemiyle entegre çalışacak şekilde dizayn edildi. 136 m³/h kapasiteli 3 adet akaryakıt pompası’nın karasal iklime sahip Erzurum’un dış hava şartlarından etkilenmemesi ve akışkan bazlı donma sorunu yaşanmaması için gerekli teknik destek sağlandı.

Üretim süreci tamamlanan pompaların performans testi ise yılın ilk çeyreğinde ERGAZ yetkililerinin katılımlarıyla Masdaf’ın Düzce fabrikasında bulunan “performans test standı”nda gerçekleştirildi. Pompaların performans test sonuçları, Ergaz yetkilileri ile paylaşıldı.

Masdaf, yüksek teknoloji ürünleri, pompa performans testi ve projeden sevkiyata kadar tüm süreçlerinde benimsediği şeffaf ve mükemmelliyetçi hizmet anlayışı ile ERGAZ yetkililerinden tam not aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın