Mas Grup 2017 Yenilikler

Pompa ve pompa sistemlerinin lider şirketi Mas Grup yeni reklam kampanyasını lanse etti. “Liderin İşidir” ana teması ile Markis Creative tarafından Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan reklam kampanyası ulusal ve uluslararası yazılı ve sosyal medya mecralarında yayınlanmaya başladı.

Reklam kampanyası, bina teknolojileri, yangın sistemleri, atık su sistemleri ve endüstriyel uygulamalar olmak üzere dört ana konsepten oluşuyor. Mas Grup, ulusal ve uluslararası bayi ve distribütör ağında da lansmanını yaptığı raklam kampayası paralelinde satış noktası malzemeleri üretecek.

Mas Grup İstanbul ve Türkiye’nin en önemli projelerinden birisi olan Çamlıca Camii’nin pompa ve hidrofor sistemlerini temin ediyor.

Mas Grup, 1920 yılından beri Türkiye ‘de inşa edilen en büyük cami olan Çamlıca Camii ‘nin pompa ve hidrofor sistemlerinin tedarikçisi olarak seçildi. Yapılan anlaşma çerçevesinde, projede Mas Grup ‘un frekans kontrollü ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları, frekans kontrollü hidrofor sistemleri, atık su pompaları, in-line pompalar, genleşme tankları ve bu sistemlerin kontrol üniteleri kullanılacak.

Çamlıca Camii, tamamlandıktan sonra 50.000 kişinin aynı anda ibadetlerini gerçekleştireceği, en uzunu 107 m ‘lik 6 adet minaresi bulunan, Türkiye ve Müslüman coğrafyanın en önemli kutsal mekanlarından birisi olacak.

Mas Grup’un petro-kimya tesisleri için geliştirdiği NME Serisi yeni ağır hizmet pompaları Dubai ‘de

Mas Grup, özellikle petro-kimya sektöründe kullanılan NME serisi ağır hizmet pompalarının lansmanını yaptı. NME serisi pompalar ISO 2858 şartlarını karşılarken, uygun API 682 salmastra ve soğutma planı ile API 610 ‘a uyumlu olarak üretilmekte.

NME serisi ağır hizmet pompaları sektörde oldukça ilgi çekti. Lansmanından bu güne kadarki kısa süre içerisinde, Birleşik Arap Emirlikleri ‘ndeki büyük bir rafineri projesi başta olmak üzere 100 ‘ün üzerinde pompa Dünya ‘nın değişik ülkelerine ihraç edildi. Mas Grup ‘un yenilikçi yaklaşımı ürünlerine de yansıyor.

AR&GE Mas Grup’un itici gücü

Mas Grup, sürekli gelişim ve iyileştirme çalışmaları çerçevesinde AR&GE ‘ye ciddi yatırımlar yapıyor. Grubun AR&GE departmanında konularında uzman 15 mühendis çalışıyor. Bu mühendisler, sürekli olarak mevcut ürün performanslarını gözden geçirerek geliştirmeye açık alanları belirleyip gerekli tasarım değişikliklerini yaparken aynı zamanda pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürün geliştirme projelerini yürütüyorlar.

Mas Grup AR&GE departmanı, ürün iyileştirme ve geliştirme projelerini son teknoloji yazılım ve ekipmanlar kullanarak yürütüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın