Manisa Büyükşehir AVM, Otel ve Ofis Konseptli Projesinde Wilo Kullanılacak

İleri teknolojisi ile farklı kategorilerde entegre çözümler sunan Wilo, pompa sistemleriyle Türkiye’nin en prestijli projelerine katma değer sağlamaya devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve AVM, otel, ofis konseptiyle dikkat çeken “Manisa Büyükşehir Belediyesi AVM, Otel, İş Merkezi ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi” projesinin yangın pompaları dahil tüm su temin sistemlerinde tek çözüm ortağı olarak Wilo tercih edildi.

Manisa Büyükşehir AVM, Otel ve İş Merkezi Projesi

Manisa Büyükşehir AVM Otel İş Merkezi

Dev projede, yangın sistemlerinde dünyada en çok kullanılan NFPA20’ye uygun UL listeli, FM onaylı Wilo yangın pompalarının yanı sıra atık su, sirkülasyon ve hidrofor alanlarında da Wilo ürünleri kullanılacak. Enerji verimliliği yüksek çözümleri ile projede yüksek sistem verimliliği sağlayacak olan Wilo, geniş servis ağı ile olası bir arızaya 24 saat içerisinde müdahale etmesiyle de dikkat çekiyor.

İleri teknolojisi ve uzman kimliğiyle dünyada 148 ve Türkiye’de 28 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de prestijli projelerin profesyonel çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Wilo’nun birbirinden önemli projelerinin yer aldığı referans listesine, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve şehrin yeni yaşam merkezi olacak “Manisa Büyükşehir Belediyesi AVM, Otel, İş Merkezi ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi” projesi de katıldı.

Yangın pompaları ve diğer su temin çözümlerinde tek çözüm ortağı

AVM, otel ve ofis olarak inşasına hızla devam edilen ve tamamlandığında şehrin yeni gözdesi haline gelecek olan projenin yangınla mücadele ile atık su, hidrofor ve sirkülasyon olmak üzere tüm su temin sistemlerinde tek çözüm ortağı olarak Wilo görev yapacak. Projenin yangınla mücadele sisteminde; 500gpm 160psi, 750gpm 210psi ve 1500gpm 145psi kapasitelerinde SCPFF model, yatay tip, bölünebilir gövdeli yangın pompaları yer alıyor. İki adet elektrikli pompadan oluşan ve dünyada en çok kullanılan NFPA20’ye uygun Wilo’nun UL listeli, FM onaylı yangın sistemlerinde, herhangi bir elektrik arızası olması durumda sistemin jeneratörden beslenebilmesi için pompa sayısı kadar otomatik transfer switch kullanılıyor.

Yaygın servis ağı ile 24 saat içerisinde ilk müdahale…

Projede en uygun pompa seçiminden, montaj ve işletmeye alınmaya kadar tüm süreçleri Kayseri Bayisi Çelebiler Mühendislik ile birlikte büyük bir titizlikle yürüten Wilo, Türkiye geneline yayılan güçlü servis ağı ile olası arızaya 24 saat içerisinde ilk müdahaleyi gerçekleştiriyor.

Hizmet verdiği tüm segmentlerde olduğu gibi yangınla mücadele alanında da müşterilerine sonsuz güven veren ve projelere değer katan Wilo, enerji verimliliği yüksek çözümleri sayesinde “Manisa Büyükşehir Belediyesi AVM, Otel, İş Merkezi ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi”ne maksimum enerji tasarrufu sağlayarak yüksek sistem verimliliği konusunda da katkıda bulunacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın