İzmir Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi’nde Havalandırmayı Aironn Sağlıyor

Depremde zarar gören Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi yeniden inşa ediliyor. Bütün müdahalelerin yapılabileceği tam donanımlı acil durum hastanesi, sadece afet ve salgın gibi acil durumlar için değil, Buca halkına tüm zamanlarda sağlık hizmeti verecek.

İzmir Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi

İzmir’in Buca ilçesinde sağlık altyapısına yeni bir anlayışla güç katacak Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, 148 adet tek kişilik hasta odası, 152 yoğun bakım yatağı, 6 ameliyathane ve son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla hizmet verecek. Hastanenin 42 polikliniğinde hasta kabulü yapılacak. 25 müşahede yatağının yer alacağı acil serviste 18 poliklinikte sağlık hizmeti verilecek.

İzmir Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi ile Aironn A.Ş., çok sayıdaki hastane referanslarına bir yenisini ekledi. Hastanenin havalandırma fanları Aironn markasını taşıyacak. Ürünlerinde kullanılan kanatların aerodinamik ve aeromekanik tasarımlarını kendi bünyesinde yapan Aironn Ar-Ge Grubu çalışmalarında, kanatların yüksek verimlik kadar yüksek sıcaklığa dayanımını da gözetiyor.

Aksiyal fan, jetfan yerleşimleri ve kapasiteleri konusunda güvenilir nesnel cevap, CFD analizleri ile veriliyor.

CFD kodlar aracılığıyla sistemin oluşturduğu tepki ve davranışlar anlaşılarak, döngüsel biçimde (rekürsif öngörülerle) fan ve jetfan yerleşimleri, kapasiteleri, söz konusu kapalı ortam ile etkileşimi içerisinde optimize ediliyor. Aironn Havalandırma A.Ş., sadece ürünlerinde değil, mühendislik hizmetlerinde de yüksek kaliteyi sunuyor.

Aironn

Aironn, havalandırma endüstrisinde Türk mühendisliğinin gücünü başarıyla yansıtacak üretici kuruluş olarak 2011 yılında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu günden beri sektörde fark yaratmak isteyen Aironn, teknolojide, inovasyonda dünya standartlarını maliyet avantajı ile birleştirerek çözüm sunmayı hedefledi. “En rekabetçi enstrümanımız fiyat değil, yarattığımız farklar olmalı” bakış açısıyla güçlü bir Ar-Ge alt yapısı oluşturdu. Ar-Ge’yi evrensel bir kültür olarak ele aldı ve benimsedi. Yangın, duman ve basınçlandırma fanları, jet fanlar, metro ve tünel fanlarından sonra aksiyel fanlar, EC fanlar, sığınak havalandırma fanları, çatı ve kanal tipi fanlardan banyo fanlarına kadar, fan ürün grubunu eksiksiz hale getirdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın