ISK-SODEX İstanbul 2016 Fuarı

ISK-SODEX sektörün önde gelen fuarlarından biri olup, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen herkesin ajandasına eklemesi gereken bir etkinliktir. ISK-SODEX İstanbul 2016 Fuarı 04 – 07 Mayıs 2016 tarihleri arasında  Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı olarak İstanbul Fuar Merkezinde yapılacaktır.

ISK-SODEX

ISK-SODEX yerli ve yabancı sektör uzmanları, distribütörler ve üreticiler arasında profesyonel diyalog, bölgede yeni bağlantılar kurmak ve ağ oluşturmak için ideal bir platform olma başarısını sürdürüyor. Dinamik, demokratik ve gelişen yenilikçi ruhuyla Türkiye, uluslararası iş geliştirmeye büyük öncelik veriyor.

Türkiye genç ve dinamik nüfusuyla giderek daha yüksek kaliteli ürünler talep ediyor. Pek çok firma en yeni ürün ve hizmetlerini ISK-SODEX fuarında görücüye çıkarıyor. Hızlı bir büyüme ve sanayileşme sürecinden geçen Türkiye gelişen bir pazar. Son dönemlerde Türkiye’de önemli bir dinamizm görülüyor. Türkiye dünyanın 15. en büyük GSYİH ve Satınalma Gücü Paritesine ve 17. en büyük ekonomisine sahip. Ülke OECD’nin ve büyük G-20 ekonomilerinin kurucu üyesi. Türkiye seri üretim ve ithalata bağlı olarak çok çeşitli ürün portföyüne de sahip.

İstanbul ülke ekonomisinin, kültür ve tarihinin kalbini oluşturuyor. 14 milyon nüfusuyla, İstanbul ayrıca Avrupa’nın en büyük kenti. Avrupa ve Asya arasında stratejik bir konuma sahip ve doğrudan uçuşlarla tüm dünyayla bağlantısı var.

ISK-SODEX, dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alış verişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar süresince devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanır.

Tanışma, iş bağlantıları kurma-geliştirme fırsatı sunan ISK-SODEX Fuarının sektördeki yeri ve önemi tescillenmiştir.

– İlk olarak 1997 yılında organize edilen fuar, en son edisyonu olan 2014 yılında geldiği nokta ile sektördeki yeri ve konumunun altını bir kez daha çizdi:
– 1.331 katılımcı (alt katılımcılar dahil)
– 53.535 m2 net stand alanı
– 126 ülkeden 84.816 ziyaretçi ( %93’ü Avrupa,  %2’si Amerika, %3’ü Amerika, %2’si Asya kıtasından olmak üzere)
– %80 karar verme yetkisinde bulunan ziyaretçi
– %92 hedeflediği kitleye ulaşan ziyaretçi

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemlerinin bütününe hakim olan, mekanik tesisat konularını tamamen kapsayan ISK-SODEX Fuarı, tüm sektöre derinlemesine bir bakış açısı sağladığı, Dernekler, dergiler, uluslararası fuarlar ile iş birliği yaparak sektörü tamamen temsil ettiği, Uzun dönemli iş ilişkileri ağı yarattığı için, Sektörün en önemli iş etkinliğidir.

ISK-SODEX 2016 Fuarı’na katılmak için 5 temel neden

1- Uluslararası bir etkinlik

Son fuarda uluslararası katılımcı sayısı %16 arttı. ISK-SODEX 2014’e 84.816 ziyaretçi katıldı. Bu ziyaretçilerin 9050’si uluslararası ziyaretçiydi. Türkiye Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle gerçekleştirilen alım heyeti programları bir sonraki fuarda da düzenlenmeye devam edecek. 2014 yılında dünyanın 27 farklı ülkesinden satın alma heyetleri bu işbirliği kapsamında ağırlandı.

2- Bölgede başarının anahtarı

Türkiye dünyanın en büyük 16. ekonomisi. İstanbul ise Avrupa kıtasının en büyük kenti. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen ISK-SODEX Fuarı hem Türkiye hem de çevre ülkelerde pazarlarında aktif olmak isteyen firmalar için en önemli ticaret ve pazarlama etkinliği.

3- Doğru fırsatlar

Son fuarın profesyonel ziyaretçileri temel olarak Avrupa’dan ve ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sektörünün diğer kilit ülkelerinden geliyordu. Ziyaretçilerin %80’i satın alma kararlarında etkili ziyaretçilerden oluşuyordu.

4- Sektör deneyimi

ISK-SODEX uluslararası ve ulusal katılımcıların ve ziyaretçilerin sektördeki en güncel yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek için katıldığı bir etkinliktir. Fuar ilk kez 1997’de düzenlendiği günden beri büyük gelişme göstermiştir.

5- Ulusal ve uluslararası basın ile etkin işbirliği

Mümkün olan her türlü pazarlama iletişimi araçlarını kullanan ISK-SODEX, farklı mercilerde reklam avantajlarına sahip: En fazla sirkülasyona sahip olan en büyük 6 günlük gazetede reklam, ulusal kanallarda 1264 saniye televizyon reklamı, 388 noktada en büyük radyo istasyonlarında radyo yayını kampanyaları ve 10 uluslararası sektör dergisinde toplam 22 reklam.

ISK-SODEX Davetiye Linki: Davetiye

Kaynak: ISK-SODEX, sodex.com.tr

ISK-SODEX 2016

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın