Himerpa A.Ş. İzolasyon Sektöründe 35. Yıl

Himerpa 1980 yılında Türkiye’de izolasyon sektörünün tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış ve dağıtım sürecinde öncülüğü üstlenmiş ve güvenilir ticaret anlayışıyla lider marka konumuna yükselmiştir. Himerpa, saygın ve güçlü yapısını ilk günden bugüne iyi niyetli, dürüst, dinamik, rekabetçi, bilinçli, yasalara uygun iş disiplini içerisinde çok çalışmasına borçludur. Çevreye duyarlı olmayı ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı kendisine karakter edinmiştir. Ülkemizde izolasyonun geçmişi neredeyse Himerpa ile yaşıttır.

80’li yılların sonunda, Türkiye’de üretimi olmayan ve bilinmeyen bir çok yalıtım malzemesi ülkemize ithalat yoluyla geliyordu. Sektöründe Himerpa’nın da başını çektiği süreçte yeni teknikler ve farklı uygulama detaylarına ait gereklilikler irdelenmeye, teknik fuarlar ziyaret edilmeye başlandı. İzolasyonun önemi ve gelecekteki büyüme potansiyelinin net olarak görünmesiyle kısa sürede yerli üreticiler yeni fabrika yatırımlarını gerçekleştirdiler. Himerpa, bütün bu süreçlerde kurulduğu ilk gün yapmayı hedeflediği işi daha iyi nasıl yapabileceğinin, pazarlama/satış/dağıtımda kendisini nasıl geliştirebileceğinin ve müşterilerine nasıl daha iyi hizmet sunacağının uğraşındaydı. Tıpkı bugün de olduğu gibi…

Himerpa bugün yalıtım malzemelerinde, eksiksiz ürün çeşitliliğiyle sektörünün pazarlama/satış/dağıtımda lider firmasıdır. Himerpa 48 personel sayısına, farklı lokasyonlarda 2 şehiriçi ve bir lojistik merkez deposuyla toplamda 72.000 m³ kapalı stok hacmine sahiptir. Depolar ile merkez ofis eşzamanlı bilgisayar ağıyla birbirine bağlıdır. Bütün bu farklılıklar Himerpa’nın rakiplerinden hızlı ve üstün hizmet sunmasını, Türkiye’nin yalıtım malzemesi ihtiyaçları için en yetkin tedarikçi olmasını sağlar.

Vizyonu

Yalıtım sektöründe, pazarlama/satış/dağıtım kanalı olarak üstlendiğimiz lider konumunu emin adımlarla büyüyerek daimi kılmak, başarılarımızı farklılıklar ve kalıcı değerler yaratarak sürdürmektir.

Misyonu

Enerji tasarrufu, hem milli hem de bireysel ekonomimiz için önemli olmanın yanı sıra karbon salınımı azaltımıyla doğal çevre için de bir ön şarttır. Himerpa ana iş kolu yalıtım malzemeleri pazarlama/satış/dağıtımında başarısını arttırdıkça, ülke bütününde enerji ve kaynak tasarrufuna, insanlarımızın yaşam konfor şartlarının iyileşmesine, doğal çevrenin korunmasına katkısını da çoğaltacaktır. Himerpa bu bilinçle ısı, su, ses ve yangın yalıtımı konusunda sürekli bilgilenir ve bilgilendirir, doğru çözümü ve kaliteli malzemeyi müşterilerine sunar, ticari faaliyetlerinin ülke menfaatlerine ve çevre korumasına fayda sağlamasının gururuyla daha çok çalışır.

Neden Himerpa?

Himerpa;

– Isı, su, ses ve yangın izolasyonuyla ilgili tüm ürünlerin pazarlama/satış/dağıtımını kendisiyle rekabet halinde mükemmeli hedefleyerek yapar ve sektöründe lider konumunu muhafaza eder.

– İyi niyetli, dürüst, çalışkan, dinamik, rekabetçi, bilgili, bilinçli, güvenilir, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı iş disipliniyle mevcudiyetini ve müşteri odaklı büyüme potansiyelini sürdürülebilir kılar.

– Türkiye’de izolasyon bilincini ve kaliteli yapı malzemesi kullanma alışkanlığını geliştirir ve çevreye duyarlılığı, tasarrufu ve ülke menfaatlerini her zaman en üstün değer olarak benimser.

– Geniş stok avantajı, yüksek finansal gücü, uygun fiyat politikası, gelişen ürün çeşitliliği, tecrübeli ve yetkin kadrosu, bir çok noktada ve modern servis kanallarıyla müşterilerine rakiplerinden farklı, hızlı ve üstün hizmet sunar.

– Hissedarları, müşterileri, çalışanları, iş ortakları ve ülkesi için fırsatları başarıya dönüştürerek ortak değer paydasında adil ve karşılıklı memnuniyet yaratır.

Ürünler

– Camyünü
– Taşyünü
– XPS Ekstrüde Polistren
– EPS Ekspande Polistren
– Elastomerik Kauçuk
– Polietilen
– Hava Kanalları
Ses Yalıtım Malzemeleri
Yangın Yalıtım Malzemeleri
– Drenaj
– Bitümlü Membranlar
– PVC TPO EPDM Membranlar
– Geotekstil Keçe
– Yapı Kimyasalları
– Mantolama
– OSB
– Çatı Kaplama Malzemeleri
– Siding Yalı Baskı
– Asma Tavan
– Alçıpan
– Bantlar
– File / Pim / Dübel / Vida / Profil
– Alüminyum / Galvaniz Sac
– Betopan
– Diğer Malzemeler (Seramik yünü, cam köpüğü, perlit, kurşun, çinko ,kalay, cam elyaf, depron, naylon, drenaj boruları…)

Himerpa İletişim Bilgileri
Adres: Esentepe, Müselles Sokak Kartal Apt. No: 12/C 34394 Zincirlikuyu / İSTANBUL
Tel: +90 (212) 274 2918
Tel: +90 (212) 211 5235
Web Adresi: http://www.himerpa.com
Himerpa

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın