Hanzade Butik Otel’in Tercihi Alarko Carrier

İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Birgi Mahallesinde hizmet veren Hanzade Butik Otel ve Restaurant, ısıtma ihtiyacı için seçimini iklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier ürünlerinden yana kullandı. 

250 metrekare cam teras restoran ve 16 konaklama odasından oluşan bölgenin gözde mekânlarından biri olan Hanzade Butik Otel ve Restaurant, ısıtma ihtiyacı için 16 kW Alarko Split Isı Pompası ve Alarko Panelleri tercih etti. Projede 1 adet 16 kW split ısı pompası 1 adet 100’lük akümülasyon tankı ve 15 metre Alarko radyatör kullanıldı.

Hanzade Butik Otel Alarko Carrier

Şirket tarafından yapılan açıklamada, “Alarko Carrier, ürünlerindeki üstün teknik özelliklerin yanı sıra, sağladığı sürekli ve kaliteli hizmet ve hızlı yedek parça teminiyle de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor” ifadelerine yer verildi.

Hanzade Butik Alarko Carrier

Alarko Carrier Hakkında

Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü arttıran Alarko Carrrier’ın ana faaliyet konuları:

Endüstriyel Alanda: Araştırma Geliştirme ve Üretim

Ticaret ve Pazarlama Alanları: Pazarlama ve Satış / Mühendislik ve Proje Hizmetleri, Sistem Satışları / İhracat / Temsilcilik ve İthalat

Alarko Carrier, İstanbul’daki Genel Yönetim, Büro ve iki fabrika ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) 60.000 m²’lik alanda kurulan yeni kompleksine Ekim 2000’de taşındı.

Alarko Carrier’ın endüstriyel faaliyetleri, Genel Yönetim Merkezi’ne bağlı olarak, Gebze Ana Üretim Tesisleri ile Dudullu Radyatör Üretim Tesisi’nde; ticaret ve pazarlama faaliyetleri ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya büroları tarafından yürütülür.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın