Friterm, Hamon D’Hondt ile Partnerlik Anlaşması

Kanatlı borulu ısı değiştirici ürün gamında 2018 yılında ihracat ödülü alan Friterm, ihracat pazarını genişletmeye devam ediyor. Hamon D’Hondt firmasıyla güç santralleri, veri merkezleri, yenilenebilir enerji ve proses soğutma alanı ile birlikte hava koşullandırma amaçlı yüksek kaliteli ürünlerin mühendislik çözümlerinin müşteriyle buluşmasına dayanan kapsamlı partnerlik anlaşması 26 Şubat 2019 Salı günü Friterm Tuzla Merkez Ofisinde imzalandı.

Friterm Hamon D’Hondt

İki taraf için de orta ve uzun dönem stratejilerine uygun bu işbirliği sayesinde daha fazla müşteriye ulaşılarak yüksek deneyim gerektiren projelerin tamamlanması hedefleniyor. Friterm Yurt dışı Satış Müdürü Oktay İnce konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Müşteri ve çözüm ortaklarımızla kurduğumuz güvene dayalı iş birliktelikleri hedeflerimizi gerçekleştirmemizde kilit rol oynuyor. 2018 yılında ihracat Kanatlı Borulu Isı Değiştirici ürün gamında ihracat ödülü almayı başardık. Friterm olarak bu sene kuruluşumuzun 40. yılındayız. Geçirdiğimiz bu süreçte ihracattaki başarımızı güçlü mühendislik kadromuzla, ihtiyaçları en ince detaylarına kadar irdeleyerek müşteriye özel geliştirdiğimiz çözümlerimize borçluyuz. Sunduğumuz hizmetle müşterimizin üründen sağlayacağı faydanın en yüksek seviyelere ulaşmasını sağlıyoruz. Son yıllarda yurtdışı satışta yakaladığımız yukarı yönlü trendi sürdürüyoruz. Geçirdiğimiz her yeni yılda gösterdiğimiz satış performans ile bir önceki yılda ulaştığımız satış rakamlarını büyütmekte ve çalıştığımız ülke sayısını arttırmaktayız. İhracat satışlarımızın genel satışlarımızdaki oranı oldukça yüksek değerlere ulaştı. Gelişmiş ülkelerde yaptığımız dış satış müşterilerinin beklentileri oldukça üst seviyede. Özelikle güçlü yazılım desteği ve ürün kalitesinde standartların sürekli yükseltilmesi taleplerinin yanıt bulabilmesi için gelişimi sürekli kılmak Friterm için esastır” dedi.

Geçen yıl kuru soğutucu ürünleri Eurovent tarafından sertifikalandırılan Friterm, Dilovası Makine OSB’de yer alan yeni üretim tesisiyle de BREEAM very good seviyesinde sertifikalandırılmıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın