Four Effects, Standart Pompa Tanıtımı

Mekanik tesisat sektörü profesyonellerini bir araya getiren Four Effects Mühendislik Buluşmaları’nın ikincisi 4 Nisan 2019’da Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirildi. Standart Pompa hem standda hem oturumda yerini aldı.

Mekanik Tesisat; Türkiye ve Global Yolculuk” temasının işlediği organizasyona, sektörün önde gelen temsilcileri katıldı. %100 yerli bir firma olmasına rağmen, yenilikçi vizyonu, 60 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığıyla global bir markaya dönüşen Standart Pompa, hem stant hem de oturum bazında Four Effects’in katılımcıları arasında yer aldı.

Standart Pompa Four Effects

Standart Pompa’dan Makine Mühendisi Cihat Çelebi, katıldığı panelde Standart Pompa’yı sektöre kapsamlı bir şekilde tanıttı. Ayrıca markanın geleceğe uzanan yolculuğu hakkında önemli satırbaşlarına değindi.

Standart Pompa standında da verimlilik ve konforu bir araya getiren yeni NMT MINI 20/40-130 ürünü tanıtıldı. Yeni nesil teknolojiyle geliştirilen NMT MINI 20/40-130, az yer kaplayan boyutları, yüksek verim sınıfı ve kendinden frekans kontrollü teknolojisiyle ilgi topladı.

Standart Pompa Hakkında

Standart Pompa ve Makina Sanayi Tic. A.Ş., hedefi daima daha iyiyi üretmek olan ve 1957’den beri bu amaçla çalışan global bir markadır. Teknoloji, kalite, sağlamlık ve çevreye duyarlılık ilkelerinden asla vaz geçmeyen Standart Pompa, aynı zamanda Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli pompa üreticisidir.”

Standart Pompa olarak, kurulduğumuz günden bu yana, her zaman doğa ve insan odaklı bir kurum olarak sürdürülebilir, güvenli, doğru ve verimli ürünlerle tüketicimizin karşısına çıkıyoruz. Sizin önem verdiğiniz değerleri benimseyen iş modelleri ve süreçler oluşturuyor, sonuç odaklı çalışıyoruz.

Değişen ihtiyaçlarınıza optimum çözümleri üretmek için bir yanda dünyadaki teknolojileri yakından izlerken, diğer yanda AR-GE laboratuvarlarımızda yeni teknolojiler geliştiriyoruz. Sektöre, doğaya, insana ve gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuz, bizi her zaman daha yenisini ve iyisini yapmaya motive ediyor. Sistem verimliliğini optimize eden pompa gruplarımızı, yangın söndürme sistemlerimizi ve hidroforlarımızı tüm dünyada kabul geren uluslararası standartlarda üretiyoruz.

Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Belçika, İsviçre, İspanya, İtalya, Danimarka, Yunanistan, Rusya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye, Lübnan, Ürdün, Mısır, Hong Kong, Tayland, Filipinler ve Sri Lanka gibi pek çok ülkede, pek çok projede ürünlerimiz yer alıyor. Endüstriyel proseslerde ve petro-kimya sanayiinde, savunma sanayiinde, tarımsal sulamadan genel amaçlı su teminine, atık su transferi ve arıtma tesislerine varıncaya kadar sıvıların basınçlandırılmasına gereksinim duyulan pek çok alanda Standart Pompa ürünleri kullanılıyor.

Dünya çapında çözümler üreten mühendislik gücü!

“Ulusal ve uluslararası geniş satış ağı, lokalden globale uzanan mühendislik çözümleriyle sektöre kendi standartlarını getirmiş bir kuruluş.”

Etkin ve verimli ürünlerle optimum sistemleri hayata geçirmek, hızlı ve akılcı çözümler ile hizmet vermek için 60 yılı aşkın deneyimimizle oluşturduğumuz kompakt bir organizasyon yapısıyla sizlere erişiyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın