Four Effects 2019 Mühendislik Toplantısı

Four Effects 2019 Mühendislik Toplantısı, Mekanik Tesisat, Yatırımcı, Tasarımcı, Yüklenici, Tedarikçi Buluşması 04 Nisan 2019 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Otel & Conference Center’da düzenlenecektir.

Alanında Türkiye’de ilk kez 2018’de gerçekleşen, binlerce katılımcının iştirak ettiği ve sektörün en büyük firmalarının sponsor olduğu FOUREFFECTS mühendislik toplantısı 2.’sini gerçekleştirecektir.

Four Effects 2019

Four Effects 2019 Bileşenleri

– Yatırımcı
– Tasarımcı
– Yüklenici
– Tedarikçi

Four Effects 2019 Konular

– Bileşenlerin İletişimi
– Teknik Platform
– Sektördeki Son Trendler
– Uzman Görüşleri

Mekanik Tesisat Geleceğin Kompleks Projeleri Four Effects

Proje Ortağı Borusan Mannesmann Hakkında

Avrupa’nın lider çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann, Türkiye’nin öncü güçlerinden biri olan Borusan Grubu’nun ilk sanayi girişimi olarak 1958 yılında faaliyetlerine başladı. Borusan Grubu’nun gücünü ve güvenilirliğini arkasına alarak, 60 yıl içerisinde; güvenilir bir dünya markası haline gelen Borusan Mannesmann, 27 çalışan ve 5 çeşit ürün ile başladığı yolculuğuna; bugün 1400 çalışan ve 4000 ürün çeşidi ile devam ediyor.

Borusan Mannesmann; ilk günden beri sahip olduğu global vizyonu ile 1998 yılında uluslararası arenadaki rekabet gücünü sağlamlaştıran bir ortaklığa imza atarak; Avrupa’nın lider çelik ve teknoloji kuruluşu Salzgitter Mannesmann GMBH ile Türkiye’deki çelik boru faaliyetlerini birleştirme kararı aldı.

Bugün ise; 3 kıtadaki 6 tesisi, 1,4 milyon tonluk üretim kapasitesi ve yüksek satış hacmi ile çelik boru sektöründe Avrupa’nın ve Dünya’nın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor.

Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’nın çeşitli ülkelerinde yaptığı ihracat ile ülkemize sağladığı katkıların yanı sıra, gelecek yıllar için verdiği gelişim güvencesi ile Türkiye ekonomisinin itici güçlerinden birini oluşturuyor.

Borusan Mannesmann deneyimini dış pazarlara yayarak başta ABD, Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere; birçok önemli enerji, petrol ve gaz hattı projelerinin boru üretimini başarıyla gerçekleştiriyor. Dünya çapındaki pek çok büyük projenin altında Borusan Mannesmann imzası yer alıyor. Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı, NK1 Petrol Boru hattı, Şahdeniz, Mavi Akım, Türkiye-Yunanistan Boru Hattı, Macaristan Doğalgaz Boru Hatları, ABD Elba Express Projesi ve TANAP projesi bunlardan sadece birkaçı.

Borusan Mannesmann; binlerce ürünü, güvenilir hizmeti, kalitesi, Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiği ilkler ile boru üretmenin ötesinde Türkiye’nin geleceğini inşa ediyor. Çevre politikaları ile korunmuş bir dünya, büyük yatırımlar ile kalkınmış bir ülke ve güvenli bir gelecek sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın