Fırat Bayileri Geleceğe Hükmetmeye Hazır

Fırat pen, Winhouse ve Gedizpen bayilerinin geleneksel bayi toplantısı 23-26 Kasım tarihleri arasında “Harekete Geç, Geleceğe Hükmet” sloganıyla Antalya’da gerçekleşti.

Fırat pen, Winhouse ve Gedizpen bayilerinin geleneksel bayi toplantısı 23-26 Kasım tarihleri arasında “Harekete Geç, Geleceğe Hükmet” sloganıyla Sueno Deluxe Antalya’da 580 bayimizin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantının açılış sunumunu Fırat Profil Paz. Md. Dr. Mehtap Uluceviz gerçekleştirdi. Fırat’ın pvc pencere sektöründeki 3 markasına ayrı ayrı seslenen Uluceviz 2017 yılının değerlendirmesini yaparak önümüzdeki yılın şifrelerini bayileriyle paylaştı. Tam katılımla ve dikkatle takip edilen sunumun hazırlanma tekniği, Sn. Uluceviz’in başarılı sahne performansıyla bütünleşerek ilgiyi daha da yukarılara çekti. Seminerin öğlenden sonraki bölümü Profil Üretim Md. Sn. Ahmet Koltuk’un yeni ürünlerle ilgili teknik sunumuyla başladı ve soru cevaba geçildi.

Dünya Bilardo Şampiyonumuz Sn. Semih Saygıner’in “Başarı” konulu sunumu sonrası ödül töreni gerçekleşti. Son gün, büyük bestekar ve ses sanatçısı Selami Şahin’le eğlenen Fırat bayileri tavla ve futbol turnuvalarıyla da neşeli dakikalar geçirdi. Tüm bayilerimize katılımları ve ilgileri için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

17 Kasım Gününde de Fırat Boru Bayileri Fırat’ta Buluştu

Seminerin açılış konuşmasını yapan Boru Pazarlama Md. İsmail Yıldırım 2017 yılının değerlendirmesini yaparak önümüzdeki yıl içerisindeki beklentilerini paylaştı. Sn. Yıldırım’ın sunumundan sonra söz alan Yön. Kur. Başkanımız Dr. Nevzat Demir “başarı” ve “ekip olmak” temalarını işlediği bir konuşma gerçekleştirdi. Sn. Demir ve Sn. Yıldırım başarılı bayilere ödüllerini birlikte takdim etti.

Ödül töreni sonrası fabrika gezisi gerçekleşti ve gala yemeğine geçildi. Gala Yemeğine Türk Halk Müziği sanatçısı Sn. Sevcan Orhan büyük renk kattı.

Organizasyonun son aşaması misafirlerimizin İspanya’nın Endülüs Bölgesine gerçekleştirdiği geziyle son buldu.

Kaynak: Fırat

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın