Ekin Endüstriyel TT Arena Yerden Isıtma Eşanjörleri ve Küresel Hedefleri

Ekin Endüstriyel Türk Telekom Arena Stadyumunun Yerden Isıtma Projesine Dahil Oldu.

Türkiye’nin Isıtma Soğutma sektöründeki öncü Firması Ekin Endüstriyel, “MIT” markalı ürün grubu ile en çok tercih edilen markalar arasında, ferah yaşam İstanbul Seyrantepe de Toplam 52.652 koltuk kapasitesine sahip Türkiye’nin en büyük ikinci stadyumu Türk Telekom Arena stadının yerden ısıtma faaliyetlerini MIT markalı plakalı eşanjörler sağlayacak.

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları, mühendislik hizmetleri, satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı yaklaşımı ile birçok projede yer alan “MIT” ürünleri, dev projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma sektöründe ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

Ekin Endüstriyel Hedefleri Doğrultusunda Atr Ülkelerine Yönelerek Küresel Pazar Payını Artırdı.

2016 yılında başta Avrupa olmak üzere Atr ülkelerine ihracat yaparak pazar payını %50 oranında artırdı.

Başlıca İngiltere, İtalya, Portekiz, İspanya, Polonya, Letonya, Yunanistan, Belçika, Slovenya, Bulgaristan ve Romanya ülkelerine ihracat gerçekleştiren Ekin Endüstriyel, MIT markasıyla birçok projede yer aldı.

2017 küresel Pazar hedeflerinden bahseden Yurdışı Satış Müdürü Emre Küçükakyüz, “Ulaştığımız ülke sayısını arttırmak bizim için ve Türkiye için onur verici olduğunu düşünüyorum. Tüm dünyadaki ticaret ve ekonomi ile ilgili pek çok sıkıntıya rağmen 2016 yılında tüm hedeflerimize ulaştık. 2017 yılından ise beklentilerimiz daha büyük Ekin Endüstriyel MIT markası olarak, mevcut pazar payımızı arttırırken gıda, petrol ve gaz endüstrileri, enerji santralleri alanında Asya ve Afrika’da hizmetlerimizi mümkün olan en kısa sürede sunmayı planlıyoruz. MIT markasının verdiği hizmetleri göstermek için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları, mühendislik hizmetleri, satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı yaklaşımı ile birçok projede yer alan Ekin Endüstriyel “MIT” ürünleri, dev projelere imza atarak Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın