Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı

Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı, 01-04 Eylül 2016 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir.

Ülkemizde 1989 yılından bu yana kullanılmaya başlanan doğal gaz Antalya’da ilk önce Organize Sanayi Bölgesi başta olmak üzere sanayi sektörü ve turizm sektörü ile konutlarda kullanılmaya başlanmıştır. Verimli ısınma açısından oldukça avantajlı olan doğalgaz nüfus açısından yoğun olan illerde daha çok rağbet görmektedir. Ülkemizde doğalgaz ısıtma sistemleri; verim bakımdan en çok kullanılan ve en ekonomik yakıt türüdür. Antalya, hem nüfus olarak hem de mevcut konumundan dolayı önemli bir noktadadır. Turizm cenneti olan Antalyamız, ülkemizin bu yönden en zengin kentlerinden biridir. Saymakla bitmeyecek kadar çok turistik mekâna sahip kentte hem nüfus hem de turist sayısı her yıl giderek artmaktadır. Doğan yakıt ihtiyacının çevre dostu doğal gaz ile karşılanması, Antalya’nın eşsiz doğasının bozulmaması ve temiz havasının kirlenmemesi için zorunlu hale gelmiştir.

Akdeniz’in incisi konumundaki Antalya’da; doğalgaz sektörü 2013 yılı başından bu yana oldukça ilgi görmeye başlamış ve bu ilgi ve talepler sonucunda gerek doğal gaz dağıtımını üstlenen Enerya Antalya Gaz Dağıtım A.Ş, gerekse bu talebi karşılamaya hazır iç tesisat firmaları tarafından yapılan yatırımlar hızlanarak artmaya başlamıştır.

Doğalgazın Antalya’ya gelişiyle beraber Antalya halkı hem ısınma maliyetini azaltacak hem de hava kirliliğinden kurtulacaktır. Doğalgaz ile yeni tanışan Antalya halkının kafasında soru işaretleri oluşmaya başlamıştır. Doğalgazın ne olduğu, nasıl daha verimli kullanılabileceği, hangi bölgelerde ne zaman kullanılabileceği, tesisat döşetirken ve kombi alırken nelere dikkat edileceği gibi merak edilen birçok konu vardır.

01-04 Eylül 2016 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit’te gerçekleşecek olan Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı bu soru işaretlerini giderecek, halkımızın ve sektör temsilcisi firmaların bu eksiklerini tamamlayacak ve doğalgaz ile ilgili her konuda halkın aydınlatılması amacıyla sektörün önde gelen firmalarıyla halkı buluşturacak bir platform olacaktır.

Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı sektör firmaları açısından ticari alış veriş için iyi bir alternatif olacak olmasının yanında aynı zamanda çağdaş teknolojilerinin tanıtıldığı, konusunda uzman sektör temsilcilerinin kalite ve verimi arttırma yönelik bilgilerini bu konu ile ilgili sektör mensupları ve ziyaretçi halkımıza aktardığı önemli bir buluşma noktası olacaktır.

Genel tanıtım çalışmalarının yanı sıra; fuara gelen ziyaretçi kitlesinin ilgili ve daha profesyonel ziyaretçiler olması için; ilgili ticaret ve meslek odaları, ilgili iş adamları dernekleri, resmi kurumlar, il protokolü vb. gibi kanallarla irtibata geçilecek ve en yüksek düzeyde ziyaretçinin fuarı ziyaret etmeleri sağlanacaktır.

Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı İletişim ve Katılımcı Bilgileri

Fuar Adı : Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı
Fuar Yeri : Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi/ ANTALYA
Fuar Tarihi : 01-04 EYLÜL 2016
Katılımcı Portföyü:
– Doğalgaz, Güneş Enerjisi, Dökme Gaz
– Isıtma Sistemleri Ve Ekipmanları
– Kombi Cihazlar, Kazanlar, Kat Kaloriferleri, Radyatörler
– Baca Sistemleri, Havalandırma Sistem ve Ekipmanları
– Sızdırmazlık Elemanları, Doğalgaz Sayaçları, Regülâtörleri ve Ekipmanları, Otomatik Kontrol Ölçüm ve Emniyet Cihazları
– Isı, Ses, Su Yalıtımı, Duman ve Toz Emiciler
– Isı Geri Kazanım ve Yakıt Tasarruf Sistemleri
– Mühendislik ve taahhüt işleri
– Yerden Isıtma Sistemleri, Şömine, Boyler, Brülör
– Hava Filtreleri, Hava Perdeleri, Hava Temizleme ve Islah
– Radyant Isıtıcı ve Sistemleri, Basınç Düşürme ve Ölçmeİstasyonları, Termostat
– Nemlendirme, Nem Alma Ve Hava Kurutucu Cihazlar IsıPompası ve Eşanjörleri, Konvektör, Kojenerasyon Sistem veCihazları
– Sıcak Hava Üreticileri ve Isıtma Apareyleri
– Soğutma Sistem ve Ekipmanları, Akışkan ve Gazlar

Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı

Kaynak: Detay Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Hiz. Ltd. Şti., detayfuarcilik.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın