Docupot, Standart Pompa Ürün Bankası

Basınçlandırma sektörünün öncü ismi Standart Pompa, müşterilerinin ve çözüm ortaklarının ürünleriyle ilgili tüm içeriklere kolayca ulaşabilecekleri Docupot bilgi bankasını hayata geçirdi.

docupot

Docupot

Docuport adıyla hizmete başlayan bu bilgi bankasında, Standart Pompa ürünleriyle ilgili geniş kapsamlı bilgiler yer alıyor. Türkçe ve İngilizce hazırlanan ve kolayca erişilebilen bu hizmette ürün katalogları, bakım kılavuzları, sertifikalar, 2D ve 3D çizimler tek adreste bir arada bulunuyor. Cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi tüm dijital platformlara uyumlu olan Docuport’a ulaşmak için docuport.standartpompa.com web adresine girmeniz yeterli.

Standart Pompa Hakkında

Standart Pompa ve Makina Sanayi Tic. A.Ş., hedefi daima daha iyiyi üretmek olan ve 1957’den beri bu amaçla çalışan global bir markadır. Teknoloji, kalite, sağlamlık ve çevreye duyarlılık ilkelerinden asla vaz geçmeyen Standart Pompa, aynı zamanda Türkiye’nin ilk yüzde yüz yerli pompa üreticisidir.”
Standart Pompa olarak, kurulduğumuz günden bu yana, her zaman doğa ve insan odaklı bir kurum olarak sürdürülebilir, güvenli, doğru ve verimli ürünlerle tüketicimizin karşısına çıkıyoruz. Sizin önem verdiğiniz değerleri benimseyen iş modelleri ve süreçler oluşturuyor, sonuç odaklı çalışıyoruz.

Değişen ihtiyaçlarınıza optimum çözümleri üretmek için bir yanda dünyadaki teknolojileri yakından izlerken, diğer yanda AR-GE laboratuvarlarımızda yeni teknolojiler geliştiriyoruz. Sektöre, doğaya, insana ve gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuz, bizi her zaman daha yenisini ve iyisini yapmaya motive ediyor. Sistem verimliliğini optimize eden pompa gruplarımızı, yangın söndürme sistemlerimizi ve hidroforlarımızı tüm dünyada kabul geren uluslararası standartlarda üretiyoruz.

Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Belçika, İsviçre, İspanya, İtalya, Danimarka, Yunanistan, Rusya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Suriye, Lübnan, Ürdün, Mısır, Hong Kong, Tayland, Filipinler ve Sri Lanka gibi pek çok ülkede, pek çok projede ürünlerimiz yer alıyor. Endüstriyel proseslerde ve petro-kimya sanayiinde, savunma sanayiinde, tarımsal sulamadan genel amaçlı su teminine, atık su transferi ve arıtma tesislerine varıncaya kadar sıvıların basınçlandırılmasına gereksinim duyulan pek çok alanda Standart Pompa ürünleri kullanılıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın