Bosch Termoteknik’in İndirimli Klima Bakım Kampanyası

Bosch Termoteknoloji, Mayıs ayında hayata geçirdiği avantajlı klima bakım kampanyası ile klima bakımının önemine dikkat çekmeye devam ediyor. Kampanya kapsamında kullanıcılarına önemli bir indirim sunan şirket, KDV oranında yaşanan değişiklik sebebiyle yeni fiyat listesini açıkladı.

Bosch Klima Bakım Kampanyası

Klimaların ömrünü uzatan yıllık bakım işlemlerinin en uygun fiyatlarla gerçekleştirilebilmesi için duyurulan kampanya kapsamında, split klimalar için 210 TL olan bakım ücreti 137 TL olarak belirlendi. Büyük evler, iş yerleri gibi split klima sayısının arttığı mekanlarda ise indirim oranı yükseliyor. Kullanıcılar kampanya kapsamında iki cihaza bakım yaptırmak isterlerse 420 TL yerine 228 TL, üç cihaz bakımı için ise 630 TL yerine yalnızca 274 TL ödeyecek.

Bosch Klima Bakım Kampanyası

Kampanya 15 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Klima bakımı kapsamında; klimaların iç ve dış ünite fan temizliği, iç veya dış ünitelerde bulunan elektronik kartların, soket ve klemenslerin kontrolü, bakır boru hattı izolasyon kontrolü ve gerekli ise onarımı gibi birçok farklı işlem Bosch Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilecek.

Yaz aylarında klimalarda bakım yapılmasının önemini vurgulayan Bosch Termoteknoloji uzmanları, konforlu iklimlendirme sağlayan klimaların bakımının ailelerin sağlığını korumada ve cihazların çok daha yüksek performansla çalışmasında büyük önem taşıdığını paylaşıyor.

Hayatı kolaylaştıran çözümleri en tasarruflu şekilde kullanıcılarıyla buluşturan şirket, içinde bulunduğumuz sürecin hassasiyetini de göz önüne alarak kullanıcıların klima bakımlarını bu dönemde daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmesini hedefliyor.

Bosch klima kullanıcıları, en güvenilir bakım hizmeti için Bosch Termoteknoloji’nin resmi web sitesinde bulunan yetkili servis ağından kendi lokasyonlarına en yakın Bosch yetkili servisin iletişim bilgilerine ulaşarak, klima bakım işleminden faydalanabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın