13. Teskon+Sodex 2017 Fuarı

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan Teskon+Sodex 2017 Fuarı 19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri gibi farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplayacak fuar aynı zamanda, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenecek olan 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine de ev sahipliği yapacak.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına İzmir Şubesi yürütücülüğünde ilki 1993 yılında düzenlenen ve 2017 Yılı Nisan Ayında 13.’sü düzenlenecek olan Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) sektörün en önemli HVAC&R etkinliği olan Sodex fuarıyla birlikte 19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek.

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek Teskon+Sodex Fuarı, 10 yılı aşkın süredir Teskon kongresiyle eş zamanlı olarak düzenleniyor. Gerçekleşecek olan kongrede birçok seçkin akademisyen, mimar, mühendis, proje firmalarının yetkilileri ve sektör profesyonelleri Teskon+Sodex çatısı altında bir araya gelerek önemli bilgi paylaşımlarında bulunacaklar.

04-07 Mayıs 2016’de İstanbul’da gerçekleşen ve alanında Avrasya’nın en büyük fuarı olan ISK-SODEX Istanbul 2016’nın ikinci gününde gerçekleşen anlaşma ile Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından uzun yıllar daha gerçekleşeceği açıklanan fuarın, bu yıl yeniden Ege Bölgesinin önemli profesyonellerini ve akademisyenlerini biraraya getirmesi amaçlanıyor.

Her iki yılda bir İzmir’de gerçekleşen etkinlik en son 8-11 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşmişti. 2015 yılındaki kongrenin ana konusu ise “Sağlık için Isıl Konfor ve İç Hava Kalitesi” olarak belirlenmişti. Hem tesisat mühendisliği hem de diğer disiplinlerde teorik ve uygulamalı bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sunan TESKON Kongresi 2017 yılında da Sodex fuarıyla birlikte organize edilecek. 2017 yılında ‘Tesisat Mühendisliğinde Bütünleşik Performans’ teması altında düzenlenecek olan kongre, sektörden önemli isimleri biraraya getirecek.

Teskon+Sodex Fuarı üretim ve kullanım açısından her zaman ısıtma, soğutma, klima  ve montaj sektörlerinin kalbi olan İzmir’e ve bölgeye sektördeki son gelişmeleri ve ürünleri getirmeye devam ediyor.

Yüzlerce yerli ve yabancı firmanın yer alacağı Ege Bölgesi’nin bu önemli buluşmasında yerinizi almak için: Online Davetiye

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın