WAVIN PİLSA Bayi Toplantısı, “Dünyada En İyi Dünya İçin En İyi”

Wavin Pilsa’nın iş ortaklarına yönelik organize ettiği “2019 Wavin Pilsa Bayi Toplantısı” 21-23 Şubat tarihlerinde Antalya Gloria Golf Resort’ta gerçekleşti. 170’den fazla misafirin yer aldığı toplantının teması “Dünyada en iyi, Dünya için en iyi!” oldu.

Toplantının ilk gününde katılımcılar tavla, golf, okçuluk ve futbol turnuvalarıyla farklı bir gün geçirerek eğlendiler. Aynı günün akşamındaki kokteyl ile misafirler sıcak bir “hoş geldiniz” ile karşılandılar.

22 Şubat Cuma günüWavin Türkiye ve İtalya Bölge Direktörü Emilio Rigiroli’nin konuşması ile başlayan sunumlar, Wavin Pilsa Genel Müdürü Fatih Asal’ın 2018’e yönelik değerlendirmesi, 2019 hakkında ön görüleri ve şirketin yeni iş yapış modeli SAMBA (Sales and Marketing Business Acceleration) ile ilgili konuşması ile devam etti. Wavin Pilsa’nın son dönemde adından sıkça söz ettirdiği katma değerli ürünleri, global olarak Mexichem ve Wavin’in gücü, aynı zamanda çevre, müşteriler ve tüm dünya için Wavin markasının nasıl eşsiz bir marka olduğu Fatih Asal’ın konuşmasının önemli gündem maddelerini oluşturdu.

2019 Wavin Pilsa Bayi Toplantısı

Toplantının ilerleyen saatlerinde Wavin Pilsa Ülke Satış Müdürü Burak Karataş 2018 yılının satış sonuçlarını misafirlerle paylaştı. Yeniliği vurgulayan sunumu ile sektörümüzdeki yenilikler ve değişime dikkat çekti.

Şirketin İhracat Müdürü Fatih Söylemez, Wavin Pilsa’nın ihracat hedeflerinden ve aktivitelerinden bahsetti.

Pazarlama ve İletişim Müdürü Serap Uzun ise Wavin Pilsa’nın fark yaratan Pazarlama aktivitelerini sundu ve bu sene yapılacak tanıtım faaliyetlerinden bahsetti. Toplantının ikinci yarısı ise Prof.Dr. Üstün Dökmen’in konuşması ile devam etti ve misafirlerle çok keyifli ve interaktif bir oturum gerçekleştirdi.

Toplantıların bitmesinin ardından, gala gecesi, ödül töreniyle başladı. İlk olarak Wavin Pilsa’nın köklü müşterileri için geçen yıl başlatılan ve bu yıl 25. yılını dolduran yeni müşterilere takdim edilen “Ulu Çınar Ödülleri” ile program başladı. Sonrasında dört bölge genelindeki ilk beş ciroya sahip müşterilere plaketleri sunulduktan sonra, Türkiye genelindeki en başarılı üç bayiye ödülleri takdim edildi. Ödül töreninin ardından Ümit Besen ve Pamela şarkıları ve sahne şovlarıyla konuklara eğlenceli anlar yaşattı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın