Wavin Pilsa Alt Yapı ve Üst Yapıya Yönelik Yeni Ürünlerini Sundu

7-10 Şubat 2018 tarihinde İstanbul Tüyap’ta gerçekleşen ISK Sodex fuarında Wavin Pilsa olarak alt yapı ve üst yapıya yönelik yeni ürünlerimizi mekanik tesisat sektörüne sunma şansı yakaladık.

Su yönetimi, ısıtma- soğutma, su ve gaz dağıtımı ve atık su drenajı ile ilgili tüm sistem çözümlerinin bulunduğu standımız ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Fuarda Wavin Pilsa’nın bu yıl sektöre sunmaya hazırlandığı Tigris çok katmanlı metal plastik borular ve pres-fit sistemi, Sentio Yerden Isıtma kontrol ünitesi, yağ ve petrol ayırıcılar ve Qbic Plus depolama üniteleri ziyaretçilerin ilgisine sunuldu.

Sıcak&soğuk su tesisatı ve ısıtma uygulamalarında kullanılan Tigris pres-fit sistemler orta katmandaki folyo sayesinde metalik boru özelliği göstererek borunun minimum oranda genleşmesine imkân sağlar. Kangal şeklinde olan ve minimum ek parça gereksinimi sağlayan Tigris sistemler geleneksel PPR boru sistemlerine göre uygulama sürelerini oldukça kısa sürelere düşürerek 0 sızdırmaz sistem sağlamaktadır. Tigris metal-plastik borular kullanıcıların tercihine göre metal M1 ya da yüksek teknolojili PPSU plastik K1 ek parçalarla kullanılabilir.

Wavin Pilsa Ürünler

Wavin Chemidro yerden ısıtma sistemlerine eklenen Sentio kontrol ünitesi ile bulunulan yerden mobil uygulama aracılığıyla sıcaklık, nem, vb gibi konfor şartlarını kullanıcılar kendileri belirlemektedir. Wavin Pilsa, borulardan, otomasyon sistemlerine kadar yerden ısıtmada gerekli olan tüm sistem bileşenlerini proje desteği ile birlikte sektöre sunmaktadır.

Yağmur suyu yönetimi ürün grubuna eklenen Q-bic Plus’lar yağmur suyunun toprağa kademeli olarak salınmasına imkân sağladığı gibi, suyun sonraki kullanımlarını sağlayacak depolama vazifesini de görmektedir.

Yine ilk kez ISK Sodex fuarında sunulan Wavin yağ ve petrol ayırıcılar, alt yapı kanalizasyon sisteminde suyun içinde bulunan yağ ve petrolü sudan ayırmaktadır. Hem zemin altı hem zemin üzeri kullanımlara uygun olarak değişik kapasitelerde ve hammaddelerdeki Wavin ayırıcılar ile çevrenin korunmasına katkı sağlıyoruz.

Ürün uygulamalarının gösterildiği tesisat duvarı, yerden ısıtma üniteleri, sanal gerçeklik deneyimi ve birçok farklı aktiviteler ile ziyaretçilerimize güzel bir fuar deneyimi yaşattık.

Hem bizler hem de misafirlerimiz adına başarılı ve yararlı geçen fuarda 4 gün boyunca standımızı ziyaret eden tüm değerli misafirlerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın